Wpis z mikrobloga

@Corona_Beerus: No wiem, nie musisz mi pisać. To jest inwestycja na zasadzie, że jest promil szans, że coś się podzieje i gówno ożyje. Nie trzeba mi tłumaczyć jak to na ten moment wygląda, chociaż bawi mnie na ile jest już wyceniane XD
@mickpl: No to akurat beka. Sam mam to gowno. Krypto swiat jest #!$%@?. Najpierw ludzi na lunie zrobil bogatymi pozniej rekt i biedakami a teraz nowych moze zrobic ustawionymi. Przeciez to jest xd. I wszystko w pare lat.
@Corona_Beerus: Jakby miał być jakiś mechanizm burn lub cokolwiek to będzie jeszcze dołowana kilkanaście razy zanim wskoczy na chociażby 1 centa XD Moja taktyka jest taka: wsadzić na ledgera i zapomnieć, jakbym miał być przez to bogatym to przeczytam na głownej bankiera
Ludzie grają na polskiej giełdzie


@mickpl: na polskiej giełdzie jak wsadzisz 5k to ci spadnie do 4k a jak potrzymasz to będzie może i 10k. Luna za 5k może spaść do zera prawie i jak zacznie to już nie będzie odbicia kolejnego bo ileż razy można się dać wyleszczyć tym samym scamerom i to jeszcze w tym samym projekcie :D