Wpis z mikrobloga

Halo @moderacja @a__s @m__b czemu usuneliscie mój wpis? Nie wolno juz nic złego napisac o Ukraincach? Pokazcie mi taki punkt w rekulaminie. Przypomne go raz jeszcze. Wczoraj zostałam bezczelnie oszukana przez osobe z ukrainy w biedronce. Nabił mi gosc z premedytacja o jedno masło za dużo i jeden chleb. W trakcie kasowania zagadał mnie o model telefonu ze jak sie sprawuje, ze tez chce taki kupic. Podczas skanowania nie zeskanował 2x masło a wbił to recznie xd Na koniec wydajac reszte włozyl ja w paragon i tak bezczelnie zmiął robiąc z niego sakiewke. Zauwazylam to 10 min po wysjciu ze sklepu ale stwierdziłam ze pewnie pomylił sie xd Dopiero dzis dotarło do mnie ze zapewne zrobił to celowo. #gotujzwykopem #wojna #moderacjacontent
"
  • 25
@Itslilianka Ukrainiec oszukał Cię na masło, ośmielił się odezwać do obywatela polski na zakupach a na końcu nie rozrzucił pieniędzy na podkładce tylko wrzucił w paragon czym odmówił Ci rozkosznych kilku minut na pozbieranie drobniaków?

No, oburzające. Pewnie właściciel Biedronki zatrudnia ukraińską mafię, jedno masło to teraz fortuna. ¯_(ツ)_/¯
@Itslilianka Ja insynuuje? Opisujesz to wszystko jakby to był naprawdę skok stulecia, a pewnie zwyczajnie się pomylił. No chyba że byłaś wyjątkowo paskudna w odzywkach do niego, to mógł to zrobić celowo. ¯_(ツ)_/¯

A co do moderacji mam swoje zdanie na ten temat ale złego słowa powiedzieć nie mogę. Ale kłócić się z tym również nie będę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@arinkao @Itslilianka Wychodzi na to że jednak szczęśliwie osiągnąłem poziom życia na którym robienie z siebie złodzieja za wartość 10 zł zniżki z zakupów jest dla mnie poza jakimkolwiek sensem i możliwością zrozumienia. Przyznaję, nie wpadłbym na to ( _)
@Danicen: typie jak pracowałam w kantorze to kolega ze zmiany oszukiwał tez na kursie. wymieniał np 1000 eur na złotówki po kursie 4.10 i dawał klientowi 41000 zł i pytał czy chce potwierdzenie a ten ze nie. Klient odchodzi a ten zmienia w transakcji ze dał klientowi 4.11 zamiast 4.10 i dopiero drukowął. Na takiej operacji miał 10 zł xd zrobił tak 5 razy i 50 zł w kieszni. Potem go
Wychodzi na to że jednak szczęśliwie osiągnąłem poziom życia na którym robienie z siebie złodzieja za wartość 10 zł zniżki z zakupów jest dla mnie poza jakimkolwiek sensem i możliwością zrozumienia.

@Danicen: No i bardzo dobrze! Ale pamiętaj, że markety które radzą sobie jeszcze lepiej od Ciebie potrafią świadomie okradać klientów fałszywymi cenówkami na półkach.
@paramyksowiroza: tak jest. W auchan #!$%@? mnie tak 3x az w koncu poszłam i zareklamowałam towar xd dostałam te 2 zł, ale nastałam sie 15 min w punkcie obsługi. Opierdziela tak 1000 ludzi dziennie i maja dobry hajs bo zauwazy to moze 5% a z tych 5% moze 10% zareklamuje