Wpis z mikrobloga

Halo @moderacja @a__s @m__b czemu usuneliscie mój wpis? Nie wolno juz nic złego napisac o Ukraincach? Pokazcie mi taki punkt w rekulaminie. Przypomne go raz jeszcze. Wczoraj zostałam bezczelnie oszukana przez osobe z ukrainy w biedronce. Nabił mi gosc z premedytacja o jedno masło za dużo i jeden chleb. W trakcie kasowania zagadał mnie o model telefonu ze jak sie sprawuje, ze tez chce taki kupic. Podczas skanowania nie zeskanował 2x masło a wbił to recznie xd Na koniec wydajac reszte włozyl ja w paragon i tak bezczelnie zmiął robiąc z niego sakiewke. Zauwazylam to 10 min po wysjciu ze sklepu ale stwierdziłam ze pewnie pomylił sie xd Dopiero dzis dotarło do mnie ze zapewne zrobił to celowo. #gotujzwykopem #wojna #moderacjacontent
"
  • 25
  • Odpowiedz
@Itslilianka Ukrainiec oszukał Cię na masło, ośmielił się odezwać do obywatela polski na zakupach a na końcu nie rozrzucił pieniędzy na podkładce tylko wrzucił w paragon czym odmówił Ci rozkosznych kilku minut na pozbieranie drobniaków?

No, oburzające. Pewnie właściciel Biedronki zatrudnia ukraińską mafię, jedno masło to teraz fortuna. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Itslilianka Ja insynuuje? Opisujesz to wszystko jakby to był naprawdę skok stulecia, a pewnie zwyczajnie się pomylił. No chyba że byłaś wyjątkowo paskudna w odzywkach do niego, to mógł to zrobić celowo. ¯_(ツ)_/¯

A co do moderacji mam swoje zdanie na ten temat ale złego słowa powiedzieć nie mogę. Ale kłócić się z tym również nie będę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Itslilianka: Zrób prowo, kup 2 masła, kilka drogich bułek i czatuj na tego samego sprzedawcę. Jak sytuacja sie powtórzy żądaj widzenia z kierownikiem i powiedz mu że to nie 1 raz.
No i sprawdzaj po wyjściu ze sklepu paragon, zawsze, nieraz się okażę że kupiłaś np. 12 maseł a wbili tylko dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Po prostu wychodzę z założenia że jeśli oszukujesz celowo to dla własnej korzyści. Jaką niby kasjer ma tutaj korzyść?


@Danicen: Może nabić innej osobie masło mniej i wszystko będzie się zgadzało. Za trudne?
  • Odpowiedz
@Danicen: Może wziąć chleb i masło i nie mieć manka, bo przecież zostało nabite. Nikt mu niczego nie udowodni choćby sprawdzili ilość asortymentu na półkach.
Jeśli ktoś ręcznie wbija na kasę masło zamiast zeskanować kod, to jest trochę podejrzane.
  • Odpowiedz
@arinkao @Itslilianka Wychodzi na to że jednak szczęśliwie osiągnąłem poziom życia na którym robienie z siebie złodzieja za wartość 10 zł zniżki z zakupów jest dla mnie poza jakimkolwiek sensem i możliwością zrozumienia. Przyznaję, nie wpadłbym na to ( _)
  • Odpowiedz
@Danicen: typie jak pracowałam w kantorze to kolega ze zmiany oszukiwał tez na kursie. wymieniał np 1000 eur na złotówki po kursie 4.10 i dawał klientowi 41000 zł i pytał czy chce potwierdzenie a ten ze nie. Klient odchodzi a ten zmienia w transakcji ze dał klientowi 4.11 zamiast 4.10 i dopiero drukowął. Na takiej operacji miał 10 zł xd zrobił tak 5 razy i 50 zł w kieszni. Potem
  • Odpowiedz
Wychodzi na to że jednak szczęśliwie osiągnąłem poziom życia na którym robienie z siebie złodzieja za wartość 10 zł zniżki z zakupów jest dla mnie poza jakimkolwiek sensem i możliwością zrozumienia.

@Danicen: No i bardzo dobrze! Ale pamiętaj, że markety które radzą sobie jeszcze lepiej od Ciebie potrafią świadomie okradać klientów fałszywymi cenówkami na półkach.
  • Odpowiedz
@paramyksowiroza: tak jest. W auchan #!$%@? mnie tak 3x az w koncu poszłam i zareklamowałam towar xd dostałam te 2 zł, ale nastałam sie 15 min w punkcie obsługi. Opierdziela tak 1000 ludzi dziennie i maja dobry hajs bo zauwazy to moze 5% a z tych 5% moze 10% zareklamuje
  • Odpowiedz