Wpis z mikrobloga

udaje niedostepna, o niczym nie rozmawia, jej zainteresowania to paznokcie i lezenie na dupie. Zero tematow do rozmowy i zero czegokolwiek.


@Megawonsz_dziewienc: jak ja nie cierpię tego typu kobiet a znam takie w szerokiej rozpiętości wieku 16-75. Po prostu niektóre takie są i tego nie zmienimy. Omijać szerokim łukiem albo błagać na kolanach o związek to miłego frajerstwa jak się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Już od pół roku piszecie że znajdzie sobie Ukrainkę tylko jakoś nikt się nie chwali ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: znam jedna ukra1nka, która jest jak p0lka. Z tym, że nie wiem czy ma zainteresowania, ale:
- jak nie masz prestiżowej lub dobrze płatnej pracy to jesteś dla niej nikim - nawet jako znajomy;
- jak nie mieszkasz w dużym mieście (gdzie za duże w Polsce uznaje Wawe, Wrocek i Trójmiasto) to jesteś nikim i jesteś dziwny - sama co prawda nie korzysta z innych udogodnień wielkiego miasta niż sklepy
  • Odpowiedz
@Ninx: Ale ja nikogo nie szukam, lepiej finansowo i psychicznie mi wychodzi korzystanie z uslug ekskluzywnych dupodajek. Bo moge sobie wybrac wyglad i preferencje seksualne, a nie liczyc na to, ze generator liczb losowych dobrze wylosuje w przypadku rozowej. Zwiazki to przezytek.

@MarMac: Ty no masz racje, szkoda tylko ze wiecej jest p0lek niz innych xD Nie spotykalem takich mentalnych ogranicznikow bedac w innych krajach.
  • Odpowiedz