Wpis z mikrobloga

@Walther00: moderator wykopu usunął mój wpis, w którym napisałem, że Polacy stanęli na wysokości zadania,ruszyli szturmem do Przemyśla i żadni sztuczni patrioci nie wybija nam z głowy pomaganie im. Klasyka. Zabolało patriotów chyba( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Walther00: Srałem się, bo myślałem, że będziemy następni. Przyznaję, że sam nie wierzyłem w wojnę i te czołgi na granicy uważałem za prężenie muskułów.
Na szczęście ruscy okazali się o wiele głupsi niż myślałem xd
  • Odpowiedz
@Walther00 pierwsze co zrobiłem to sprawdzałem wiadomości, a tam info o ataku Rosji... nie oglądam tv praktycznie wcale, a wtedy chodził włączony na okrągło, nawet jak pracowałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Walther00:

Spam wykopowych ekspertów na tagach #wojna i #ukraina całe noce śledzących ruchy wszystkich samolotów, przeglądających wszystkie media "informatorów" i czekających na atak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Walther00: samoloty NATO robiące kółka nad moja okolica, ogólny strach i taka niemoc do zrobienia czegokolwiek, przez wszystkich w pracy, ataki paniki i sprawdzanie w nocy czy kijów jeszcze nie zdobyty
  • Odpowiedz
@Walther00: Kac, calla z dostawcą z Chorwacji i tekst 'Kiedy miałem 15 lat musiałem wydorośleć w tydzień. 25 lat i znowu to samo', obiadek u pani spod Kijowa, która obslugiwała mnie ze łzami w oczach i wiadomość od kolegi 'brat pojechał an lotnisko zobaczyć, czy jest gdzie jeszcze pracować'
  • Odpowiedz
@Walther00: Pracowałem rano jak zwykle spotkałem znajomego kuriera. On mi powiedział co się stało że taka potęga i w ogóle i był bardzo wystraszony. Później po robocie musiałem się napić z kolegą z tego wszystkiego i też mówił że kacapy nam nie daruja.Potem chyba że 2 tygodnie innego tematu przy wodeczce nie było.
  • Odpowiedz