Wpis z mikrobloga

@Walther00: Na Facebooku 4Clubbers wstawili post z cytatem "Wstałem jak co dzień rano i się okazało, że świat #!$%@?ło." Zaczęłam czytać i był szok i niedowierzanie oraz przerażenie co będzie, oczywiście tego samego dnia cyk auto do pełna, wieczorem kolejka była już mniejsza
@Walther00: Ze byłem załamany faktem, że nie mogę o tym porozmawiać z byłą lol. To byla jedyna kobieta w życiu jaką poznałem która faktycznie ogarniała co sie dzieje dalej niz na netflixie i YouTube
@Walther00: rano przyszedłem do roboty, usiadłem, a po kilku minutach przyszedł kierownik i mówi że ruscy walą rakietami w Charków i Kijów.

A ja pikachuface.jpg, bo do końca myślałem że to wszystko tylko pokazówka i że ruscy na pewno nie wjadą na pełnej do Ukrainy.

Drugie wspomnienie to latająca cysterna NATO codziennie na niebie i śledzenie flighradar.

A trzecie to autentyczna Duma ze swoich rodaków za postawę jaką pokazali w pierwszych
Co szczególnie zapamiętaliście z pierwszego dnia wojny?


@Walther00: poprzedniego dnia zdałem ostatni egzamin ustny, wróciłem do domku i uznałem że skoro już się nie muszę uczyć to posiedzę do późna XD i ok. 3/4 w nocy na łykopie #wojna XD