Wpis z mikrobloga

@inzynier_robert wcześniej potrafiłem męczyć się z godzinę lub 2 z usypianiem w nocy (do tego niska jakość snu spowodowana depresją), zasypianie pomiędzy 1 a 3 w nocy. Teraz próbuje chociaż zbliżyć się do ludzkiego wstawania (np. o 22-24 biorę tabletki i liczę na to, że obudzę się o 7-9). Nie bronię melatoniny, tylko opisuje problem.

@DoswiadczonySprzedawcaPradu jaką formę polecasz? Widzę spraye, tabletki etc. I nie wiesz, czy w aptece to dostanę?
@jazmojegopokoju ja teraz biorę xanax, bo coś mi zdrowie psychiczne podupadło i zasypiam po tym w 20 minut od zażycia, choćbym to popił Red bullem, nie ma bata, kima jak ta lala. Oczywiście nie polecam długo brać bo ponoć uzależnia, ale może warto mieć w apteczce i cyknąć raz na jakiś czas jak jest problem.
@mitchumi no ja się na lekach nie znam, tak tylko podpowiedziałem ze swojego doświadczenia, pewnie masz rację, ale na mnie xanax działa natychmiastowo.
@sakta: bo działa :) ale bardziej zamulająco i przeciwlękowo :) i sen jest inny po x i po zolpidemie. i faktycznie uważaj na to jak dużo i jak często bierzesz. no własnie? ile i jak często?
@mitchumi i tak sobie jeszcze myślę, jak ten xanax uzależnia, ja nigdy narkotyków nie brałem, nawet trawki nie paliłem (41lvl) i myślałem, że jak to uzależnia to się będę jakoś fajnie czuł, wesoły czy coś. A ja tylko po tym dobrze śpię i tyle, jak to ma uzależnić?
jak to ma uzależnić?


@sakta: generalnie to ludzie dostają to na np. nerwice, lęki. Jak biorą to codziennie z samego rana bo MOŻE będzie coś stresującego to po jakimś czasie bez tego już nie umieją sobie radzić. To samo jak bierzesz przed spaniem to po odstawieniu będziesz "rozdygotany" jak po odstawieniu np alko i tak to się nakręca
@jazmojegopokoju: ja brałem melatonine w różnych okresach wiele razy i zobaczyłem jedną prawidłowość - jak wezmę za dużo to się robię szybko senny... ale potem się wybudzam po np. 3 godzinach i nie mogę spać. Po prostu organizm nie produkuje melatoniny naturalnie.

Spróbuj to traktować jako wspomagacz, dodatek do naturalnej melatoniny, a nie jak pigułkę co ma cię zwalić z nóg. Zmniejsz dawkę o połowę i zobacz jak będzie.

A osobiście