Wpis z mikrobloga

wiecie, w czym reddit jest lepszy od wykopu? w tym, że tam ludzie się nawzajem #!$%@? szanują.

istnieją tam całe społeczności służące do pomocy w wielu kwestiach. /r/getmotivated, /r/getdisciplined, wszelkie subreddity z "advice" w nazwie. ludzie piszą o swoich problemach, a inni bezinteresownie oferują im pomoc, służą poradą

a tutaj? hejt na hejcie. kobieta wrzuci zdjęcie - gruba, brzydka, kijem bym nie tknął. facet wrzuci zdjęcie - suchoklates, kuc, zgól ten koper hehe. zdjęcie faceta, który ładnie się ubiera i przykłada wagę do swojego wyglądu - pedał, metroseksualista, "MENSKICH NIE BYŁO?". każdy oprócz mnie jest przegrywem, #tfwnogf i w ogóle niech #!$%@? umrze.

podsumowując reddit >>>>>>>>> wykop


czekam na komentarze "to #!$%@? na reddita" (nie muszę, już tam jestem dłuuugo) i "usuń konto" (HEHE #!$%@? ORYGINALNE JAK MÓJ WINDOWS)

#buldupy #oswiadczenie #reddit #mowiejakjest
  • 58
  • Odpowiedz
@inspektor_erektor: Nie rozumiem czemu się dziwisz. Tutaj jest zbieranina gimbusów, niedowartościowanych pajaców i nieudaczników życiowych, którzy myślą, że jak komuś dojebią to będą super fajni i w ten sposób się dowartościowują.
  • Odpowiedz
@inspektor_erektor: bo tam jest optin a tu optout i każdy jest atakowany na mikro masą gówna która go wcale nie interesuje ;) No chyba że sobie kliknie w "mój wykop"... no i tutaj nie ma minusów ;)
  • Odpowiedz
@haldir01: jeśli na wykopie jest zbieranina gimbusów to chyba muszę zrezygnować z internetu. Kwejk - gimby, fejsbuk - gimby, wszędzie gimby. Więc siedzę na wykopie bo myślałem że jest prawilny, ale jeśli wykop też nie jest prawilny to gdzie mam siedzieć? :(
  • Odpowiedz
istnieją tam całe społeczności służące do pomocy w wielu kwestiach.(...), wszelkie subreddity z "advice" w nazwie. ludzie piszą o swoich problemach, a inni bezinteresownie oferują im pomoc, służą poradą


@inspektor_erektor: Najlepsze porady tylko na /r/bestadvice
  • Odpowiedz
@inspektor_erektor: @eff49:

W NORMALNYM CYWILIZOWANYM KRAJU JAK SIĘ POPATRZYSZ NA KOGOŚ I BĘDZIESZ SIĘ NA NIEGO TAK DŁUGO PATRZYŁ AŻ ON ZAUWAŻY ŻE SIĘ NA NIEGO PATRZYSZ, TO ALBO SIĘ DO CIEBIE TEN CZŁOWIEK UŚMIECHNIE, ALBO PODEJDZIE UŚMIECHNIĘTY I SIĘ SPYTA" CZY MY SIĘ PRZYPADKIEM NIE ZNAMY".

A W POLSCE, JA #!$%@?, W POLSCE JAK W LESIE #!$%@?, NIE W POLSCE JAK W CHLEWIE OBSRANYM GÓWNEM #!$%@?. SPOJRZYSZ
  • Odpowiedz