Wpis z mikrobloga

wiecie, w czym reddit jest lepszy od wykopu? w tym, że tam ludzie się nawzajem #!$%@? szanują.

istnieją tam całe społeczności służące do pomocy w wielu kwestiach. /r/getmotivated, /r/getdisciplined, wszelkie subreddity z "advice" w nazwie. ludzie piszą o swoich problemach, a inni bezinteresownie oferują im pomoc, służą poradą

a tutaj? hejt na hejcie. kobieta wrzuci zdjęcie - gruba, brzydka, kijem bym nie tknął. facet wrzuci zdjęcie - suchoklates, kuc, zgól ten koper hehe. zdjęcie faceta, który ładnie się ubiera i przykłada wagę do swojego wyglądu - pedał, metroseksualista, "MENSKICH NIE BYŁO?". każdy oprócz mnie jest przegrywem, #tfwnogf i w ogóle niech #!$%@? umrze.

podsumowując reddit >>>>>>>>> wykop


czekam na komentarze "to #!$%@? na reddita" (nie muszę, już tam jestem dłuuugo) i "usuń konto" (HEHE #!$%@? ORYGINALNE JAK MÓJ WINDOWS)

#buldupy #oswiadczenie #reddit #mowiejakjest
  • 58
  • Odpowiedz
  • 4
@inspektor_erektor: jakieś dwa miesiące temu, po trzech latach usunąłem konto tutaj i zacząłem korzystać z reddita. Różnica między tymi portalami jest jak dla mnie taka, że reddit jakby kręci się wokół życia zwykłych ludzi. Tam do newsow masz defaultowo jeden sub, tutaj większość linków to newsy.

No i tam podoba mi się opcja ask reddit i możliwość dodania tagu serious gdzie wszystkich śmiesznych śmieszków od razu się usuwa bez #!$%@? o
  • Odpowiedz