Wpis z mikrobloga

wiecie, w czym reddit jest lepszy od wykopu? w tym, że tam ludzie się nawzajem #!$%@? szanują.

istnieją tam całe społeczności służące do pomocy w wielu kwestiach. /r/getmotivated, /r/getdisciplined, wszelkie subreddity z "advice" w nazwie. ludzie piszą o swoich problemach, a inni bezinteresownie oferują im pomoc, służą poradą

a tutaj? hejt na hejcie. kobieta wrzuci zdjęcie - gruba, brzydka, kijem bym nie tknął. facet wrzuci zdjęcie - suchoklates, kuc, zgól ten koper hehe. zdjęcie faceta, który ładnie się ubiera i przykłada wagę do swojego wyglądu - pedał, metroseksualista, "MENSKICH NIE BYŁO?". każdy oprócz mnie jest przegrywem, #tfwnogf i w ogóle niech #!$%@? umrze.

podsumowując reddit >>>>>>>>> wykop


czekam na komentarze "to #!$%@? na reddita" (nie muszę, już tam jestem dłuuugo) i "usuń konto" (HEHE #!$%@? ORYGINALNE JAK MÓJ WINDOWS)

#buldupy #oswiadczenie #reddit #mowiejakjest
  • 58
@Keffiro: nie chodzi o ilosc, a o jakosc. Tam, jak ktos pajacuje, to sie go stara usunac w jakis sposob ze spolecznosci i pietnuje takie zachowania. Tutaj chamy, smieszki i trolle sobie nawzajem przyklaskuja i mysla, ze sa fajni, a reszta sie do tego przyzwyczaila i nawet ich plusuje.
@Keffiro: a ja jeszcze raz zaznaczam, że nie chodzi o ilość, tylko o to, że użytkownicy wykopu cierpią na buractwo a większość im przyklaskuje. I nie ma tu do rzeczy, czy ktoś jest open-minded czy nie. Ludzie traktują Wykop jako miejsce, gdzie mogą pokazać swój idiotyzm, który ukrywają przed ludźmi w realnym świecie, zamiast zachowywać się normalnie. A większość juz do tego przywykla zamiast to pietnowac. W dodatku jest mirko, gdzie
@inspektor_erektor: Trafna uwaga. Dodam, że z wykopu aż wylewa się jakie kompleksy mają użytkownicy tego portalu. W co drugim znalezisku najwyżej plusowane są komentarze: "A w Polsce to by nie wyszło" "A u nas to najwyżej dostałbyś w ryj" "A ja muszę wyżyć za 900 zł miesięcznie" "Ale u nas jest #!$%@?, pora #!$%@?ć, wyjeżdżam, ostatni gasi światło hehe" "Polacy lemingi wszystko łykną" "Ale u nas ciemnogród nikt nie wychodzi na