Wpis z mikrobloga

@dobrzecisiewydaje: NIe jest tak ze ktorakolwiek ze stron jest w alosci swieta. Czy to rowerzysci, czy motocyklisci czy samochodziarze czy piesi. Tak sie nie da statystycznie.

Ale w kazdej z tych grup sa tez normalni.

Ty mialas problem z debilem na 2 kolkach. Ja mialem problem z debilem i jasniepanem w puszce.

Ja jechalem prosto przez skrzyzowanie a koles z naprzeciwka i skrecal w swoje lewo. No ale jak to on
Ale co cię tak zapieklo? Przecież nigdzie nie napisałam, ze samochodziarze są swieci xD


@dobrzecisiewydaje: NIc mnie nie zapieklo. Po prostu mam troche szersze spojrzenie.

To Ciebie costam zapieklo bo trafilas na jednego debila i postanowilas sie tym podzielic.

Tymczasem takich debili jest wiecej i to po obu stronach. Duzo ludzi spotyka takich na codzien. Ale tych ludzi nic nie piecze i nie szukaja gownoburzy w necie bo wiedza jak sytuacja
@gorzki99 samochodziarze źle parkują, przekraczają prędkość ale to pedalarze wyprawiają na drodze takie cyrki jakie małpom w cyrku się nie śniły. Pedalarzom jest wieczne źle i nie dobrze. Promują się na męczenników. Zagrażają pieszym na chodnikach i wzmacniają najgorsze cechy innych uczestników dróg.

Jak nam wyjechać własnym rowerem na miasto to czuję wstyd że używam tego samego pojazdu co pedalarze.
@dobrzecisiewydaje: Nie wiem jakie to ma znaczenia ale kierowca, pieszy, rowerzysta i pewnie jeszcze wiele innych, zależnie od sytuacji. Nie ograniczam się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pod prąd w jednokierunkowa tak samo moze się władować kierowca jak i rowerzysta a nawet motocyklista czy skuter. Ot jednostkowa sytacja, koło której wiekszoac by przeszła obojętnie i szybko zapomniała. No chyba ze jesteś atencjuszka z kompleksami to wtedy nie.

Trafiłaś
@dobrzecisiewydaje no to trochę chłop przeciął XD chociaż inna sprawa, że to droga wewnętrzna i jest trochę słabo oznakowana (brak znaków informacyjnych o kierunku ruchu i nie wszędzie zakazy wjazdu (pod prąd)). Ja miałem z kolei podobną sytuację przy skwerze Sybiraków. Tam koleś mnie #!$%@?ł, że jadę pod prąd autem od Podwórkowej do Kurkowej chociaż wszelkie oznaczenia mówią, że na tym odcinku ulica jest dwukierunkowa (choć fizycznie minie od się tam 2
@Viking-: Generalnie wiesz, każdy się może czasem pomylić, zwłaszcza, ze Borek jest faktycznie słabo oznaczony, wiec kulturalnie mu najpierw zwróciłam uwagę, ze jedzie pod prąd, mimo tego, ze jego zachowanie od początku było chamskie i bez żadnego przebłysku, ze może jednak się myli. I rozeszloby się po kościach, gdyby nie zaczął do mnie skakać z morda, zamiast się ogarnąć i zjechać z drogi. Pominę już fakt, ze jechał po namalowanych strzałkach