Wpis z mikrobloga

Zagrażają pieszym na chodnikach i wzmacniają najgorsze cechy innych uczestników dróg.


@zebatykocur: No nie to co piesi. Popatrz sobie picrel. Domyslasz sie co tam widzisz?
Jesli stwierdziles ze droge rowerowa po lewej i chodnik po prawej to gratuluje. Dobrze sie domysliles.

Nie domyslisz sie jednak gdzie zazwyczaj sa piesi, madki z wozkami, "biegacze" itp.

Wiem ze dzieciak tez musi sie gdzies nauczyc jezdzic. I moze to calkowicie zgodnie z przepisami zanim
Pobierz
źródło: comment_1662474458gaGhMBcZJPGMADcYgd7RlF.jpg
@gorzki99: Nie wiem czy wiesz ale infrastruktura rowerowa jest odpowiednio oznakowana. Nic nie trzeba się domyślać. Wystarczy czytać znaki.

To że pedalarze stanowią nie mniejsze zagrożenie dla siebie samych to wiem doskonale. Jadąc rowerem staram się trzymać od nich z daleka, na ile tylko to jest możliwe. To jest zresztą kolejny argument dlaczego nie chcę być utożsamiany z tą grupą użytkowników dróg publicznych.

Doskonale wpisujesz się w głos klasycznego pedalarstwa, tzn.
Pobierz
źródło: comment_1662478435IWMndjNai8owGP3yYdCo6t.jpg
Nic nie trzeba się domyślać. Wystarczy czytać znaki.


@zebatykocur: Super zdales test na karte rowerowa.

To wytlumacz mi co na tej drodze rowerowej robia piesi, madki z wozkami, biegacze czy opiekunowie z dziecmi do lat 10 (oprocz tego ze stwarzaja zagrozenie)

Tych zachowan nie bediemy pietnowac bo nie pasuja pod teze?