Wpis z mikrobloga

Jestem w dupie z odcinkami bieżącymi ale lecę donieść o dramie wśród uczestników z 5 sezonu.
Marika była na jakiejś imprezie, chyba urodzinowej Elizy. Zrobiła dziś q&a i oznajmiła że ElJay to spoko ziomki i w ogóle serduszka...
A potem coś było o Zdzirach i że nie na z nimi kontaktu bo niby są jacyś interesowni czy coś.
A później walnęła story o tym że jak ktoś jej podpadnie to wyprasza z życia, bo nie chce toksycznych relacji.

Generalnie to nie mam pytań, bo przecież jak ja Elizka pojechała że jej tylko penisy w głowie i zrobiły sobie dramę sezonu... To jednak zapomniała i wybaczyła.

Oliwka jej coś tam odpisała, nawet spoko, że niech każdy żyje swoim życiem.

A ta znowu że żyje i fejmu w necie nie szuka...

Nie chce mi się robić screenów ale efekt jest taki: jak miałam Mery za laskę co szybciej mówi niż myśli ale jest niegłupia, tak teraz to sądzę że chyba nawet Nono z tekstem o przywaleniu w pysk nie upodliła się bardziej niż ona z tym bezkosztowym dla drugiej strony pojednaniem z ElJay.
A Oli... No cóż, trochę jest zagubiona ale sympatię raczej zyskuje niż traci.
#hotelparadise
  • 28
@natalle: Marika jest maksymalnie dwulicowa co nieraz pokazała w programie. Już kilka razy zaczepiała Zdzirow bo była obrażona że jej na urodziny nie zaprosili. Zaczepiała zaczepiala aż w końcu doczekała się odpowiedzi. Najpierw sama zaczepila i jeszcze pojechała po Kornelii a potem mówi z uśmiechem satysfakcji ze nie szuka dram w sieci... bo ona nie nadaje się na influ, laska co reklamuje wszystko co się rusza. Oliwka powinna ja zlać po
@natalle: Ja bym nie mieszał tematów imprezy dla uczestników z różnych sezonów HP w Krakowie (organizowanej przez Elizkę) ze spiną Marika-Oliwka.
Po prostu coraz więcej uczestników HP5 ma dość szukania dramek Oliwki i nie chce mieć ze Zdzirami nic wspólnego. Zauważ ze to Zdzirowie mają spiny z ponad połową uczestników 5 sezonu i nie jest to kwestia przypadku. Z dzisiejszej perspektywy to szkoda mi już nawet Kubixa bo jest z wziązku
@kipman1 od Wiki też się większość odwróciło z hp4, a jak wiemy nie zrobiła akurat ona nic złego. Marika od początku twierdzi, że Zdzirom pomagała mogli na nią liczyc. A oni jej na urodziny nie zaprosili. Myślę że to bardziej Zdzirowie się odwrócili, niż ktoś od nich. Co się w sumie nie dziwię bo kilka miesięcy po programie pisali że ich związek to fejk.
Zresztą Marika jest głupia jak paczka gwoździ, adoptowała te swoje psy, a potem się chwaliła że ma francuskie pieski, bo jedzą ślimaki. Jak jej ludzie zwrócili uwagę że ślimaki są trujące to na drugi dzień je zbierała z podwórka
@agahej: dla mnie to jest normalne że Zdzirowie nie utrzymują relacji z ludźmi którzy jechali po Oliwii w programie a potem rozpowiadali w mediach że Kuba jest z nią z przymusu. Jakby na siłę się przyjaźnili to dla mnie dopiero byłoby coś nie tak. A chyba Kubix jakby tak cierpiał w związku jak sądzi kipman to by go nie kontynuowal.
@Lolek1011: @agahej - Marika na pytanie "Jakie masz relacje z Oliwką i Kubą? Tutaj jakiś konflikt jest?" tylko napisała że "nie ma żadanych relacji przyjacielskij już raczej" - z dopiskiej że "Każdy podejmuje takie wybory jakie chce a ja się nigdy prosić o sympatię nie będę"
Przepraszam bardzo zluzujmy z tym że to był jakiś atak - to była normalna wypowiedź bez ataku i obrażania. Atak był kolejny raz ze strony
@kipman1: nie wchodzę w dyskusję bo i tak będziesz odwracał kota ogonem do skutku, nieważne jakie argumenty tutaj przytocze. Mojego zdania nie zmienisz, zresztą już chyba każdy tutaj zauważył że nie robisz tego bezinteresownie. Bez odbioru.
@Lolek1011: Pisanie prawdy to nie kwestia argumentów a faktu że coś jest prawdą lub nie.
Widziesz Marika Kornelce pojechała na story i dostała odpowiedź, która była kulturalna.
W przypadku Oliwki tylko napisała że nie mają relacji przyjacielskich, a Oliwka zaczęła ją wyzywać - zauważ różnicę bo jest gigantyczna :)
Ja mam gdzieś i Merry i Oliwkę i Kornelkę - jedno i to samo - mi chodzi o sposób komunikacji - sama
@kipman1: widzę że bardzo brakuje Ci mojej atencji ale serio nie chce mi się czytać po kilka razy i wchodzic w storki małolat i je pod tym kątem analizować serio! Mam życie też wyobraź sobie i Tobie też polecam. Moim zdaniem 2. story Mery to niby do Kornelii też miało byc szpila wbitą w Zdzirow, to tylko kwestia złej woli żeby też nie zauważyć. To że niby Oliwia obgaduje Elizę i
@Lolek1011: 1) tak się składa że to ty odniosłaś się do mnie w wątku zatem odpowiadam.
2) mam gdzieś że na każdym kroku wybielasz Oliwkę - nawet jak naraziłe swoje obserwatorki reklamując scam to ją broniłaś zatem twoja moralność musi być na podobnym poziomie
3) na nie skaczę z tematu na temat - wyraźnie przedstawiłem co jest dla mnie atakiem a co nie - dla mnie Oliwka znowu zachowała się tak
@kipman1: phi na pewno będzie mnie pouczał o moralności 50latek który obsesyjnie śledzi 23latke, siedzi na każdym jej live tylko po żeby zbierać na nią haki na wykop i pewnie jeszcze inne stronki łącznie z tajemniczą grupa FB Elizki na czele. Przegryw level 50 lol xD
@kipman1: Co do kupionego follow to Dominice od zakończenia edycji doszło 20 tysięcy co stanowi ponad 1/4 jej wszystkich followersów, a nie widzę powodu dla którego miałaby tyle zyskać. Ale co tam tylko Oliwia kupuje obserwujących.
@ddonewry927: Ocena follow to kwestia programów porównujących sprzedawane bazy użytkowników na naszym rynku. Kwestie zakupionych follow to nie jest subiektywna ocena.
Dominika zyskała bo pracuje z ludźmi, w mediach, na koncertach, prowadzi w całej Polsce zajęcia, gra w teledyskach - od zakończenia programu bardzo dużo robi i wiele osób też przekonało się do niej po programie.
Nie napisałem że tylko Oliwka kupowała - pisałem że Oliwka kupowała najwięcej - sorry ale
@kipman1: stary, jaki ty masz kompleks tej Oliwii to ja nie ogarniam...

W mojej wypowiedzi kwestia imprezy jest istotna, bo po tym co zrobiła Eliza, Marika (która nie była jej dłużna) nie powinna była się tam pojawić. Późniejszy komentarz że zrywa z toksykami był żenujący bo nie było większego toksyka w piątym sezonie niż Eliza.

Więc, nie, nie 'mieszam' dwóch wątków tylko komentuję żenującą postawę Mariki.
W tej sytuacji Oliwia jest