Wpis z mikrobloga

Dla mnie idealnym Bondem na kolejne 10 lat bylby Idris Elba. 3 filmy max. Tak z ciekawosci, chcialbym was spytac, czy przeszkadza wam to, ze jest czarnoskory, czy nie robiloby wam to roznicy?

#jamesbond #bond #filmy

Czy Idris Elba to nastepny James Bond?

  • Tak, idealny aktor do tej roli 31.9% (168)
  • Nie, Bond musi byc bialy 59.7% (314)
  • Inny powod w komentarzu 8.4% (44)

Oddanych głosów: 526

  • 59
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miki4ever: Elba nie jest, jak to ująłeś, genialnym aktorem. Nie ma zielonych ludzi? To może poszukamy jakiegoś uzdolnionego aktorsko Azjatę? W #!$%@? ich na świecie, na pewno się jakiś znajdzie.
@miki4ever: Czy ja wiem czy to idealny aktor do tej roli? Nie wiem. Wiem, że musi umieć zagrać brytyjskiego gentlemana. Reszta nie ma znaczenia. To jest "eksportowy" obraz Brytyjczyka.
Gdyby nakręcili Bonda gdzie jest Chavem to by wyszło Kingsman: Tajne służby.
Bond to postać fikcyjna, czy agent UK powinien być z importu kolonialnego, to już inna sprawa.


@hiperchimera: import kolonialny to mógł być w XVI wieku. Co ma teraz taki czarnoskóry mieszkaniec UK, od kilku pokoleń mieszkający w Londynie, do przodków, którzy przyjechali do Anglii w czasach kolonialnych?
@miki4ever: a znasz jakąś czarnoskórą postać którą mógłby zagrać biały? Moze 2packa? Czemu czarni nie zrobią swojego 'nowego' bohatera tylko muszą przerabiać jakieś już istniejące ikony