Wpis z mikrobloga

Dla mnie idealnym Bondem na kolejne 10 lat bylby Idris Elba. 3 filmy max. Tak z ciekawosci, chcialbym was spytac, czy przeszkadza wam to, ze jest czarnoskory, czy nie robiloby wam to roznicy?

#jamesbond #bond #filmy

Czy Idris Elba to nastepny James Bond?

  • Tak, idealny aktor do tej roli 31.9% (168)
  • Nie, Bond musi byc bialy 59.8% (315)
  • Inny powod w komentarzu 8.3% (44)

Oddanych głosów: 527

  • 59
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@miki4ever: "Tak czy inaczej, na wykopie jak widac kolor skory to problem."

Największe problemy mają z nim piewcy wokeizmów, każda krytyka roli jest przestawiana jako atak rasistowski, bo Murzyn, dlatego się nie podoba.

Bond to postać fikcyjna, czy agent UK powinien być z importu kolonialnego, to już inna sprawa.

Taki A. Lupin (świetna rola Omra Sy) sprawdził się idealnie, bo aktor był dopasowany do roli. Jeśli Idris zagra dobrze, to czemu
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miki4ever: "Tak czy inaczej, na wykopie jak widac kolor skory to problem. W sumie troche mnie to szokuje."

Szokuje cię lewaku, że białego Bonda powinien grać biały aktor? To może azjata? Albo albinos? A może kakaowy Meksykanin? Co? Myślę, że Eskimos też by pasował.
  • Odpowiedz
Tak czy inaczej, na wykopie jak widac kolor skory to problem. W sumie troche mnie to szokuje.


@miki4ever: na wykopie jak widać kolor skórty dla Jamesa Bonda jest problemem. Reszta to Twoja nadinterpretacja
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miki4ever: "Kolor smerfow to podstawa ich charakterystyki, u Bonda nie ma to znaczenia"

Zatem idźmy na całość i niech będzie zielony, no bo czemu by nie? A jakby go tak zagrała trans kobieta, co ty na to?
  • Odpowiedz