Wpis z mikrobloga

Dla mnie idealnym Bondem na kolejne 10 lat bylby Idris Elba. 3 filmy max. Tak z ciekawosci, chcialbym was spytac, czy przeszkadza wam to, ze jest czarnoskory, czy nie robiloby wam to roznicy?

#jamesbond #bond #filmy

Czy Idris Elba to nastepny James Bond?

  • Tak, idealny aktor do tej roli 32.0% (168)
  • Nie, Bond musi byc bialy 59.6% (313)
  • Inny powod w komentarzu 8.4% (44)

Oddanych głosów: 525

  • 59
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@miki4ever: "Tak czy inaczej, na wykopie jak widac kolor skory to problem."

Największe problemy mają z nim piewcy wokeizmów, każda krytyka roli jest przestawiana jako atak rasistowski, bo Murzyn, dlatego się nie podoba.

Bond to postać fikcyjna, czy agent UK powinien być z importu kolonialnego, to już inna sprawa.

Taki A. Lupin (świetna rola Omra Sy) sprawdził się idealnie, bo aktor był dopasowany do roli. Jeśli Idris zagra dobrze, to czemu
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miki4ever: "Tak czy inaczej, na wykopie jak widac kolor skory to problem. W sumie troche mnie to szokuje."

Szokuje cię lewaku, że białego Bonda powinien grać biały aktor? To może azjata? Albo albinos? A może kakaowy Meksykanin? Co? Myślę, że Eskimos też by pasował.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miki4ever: "Kolor smerfow to podstawa ich charakterystyki, u Bonda nie ma to znaczenia"

Zatem idźmy na całość i niech będzie zielony, no bo czemu by nie? A jakby go tak zagrała trans kobieta, co ty na to?