Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dwa tygodnie temu poszedłem pierwszy raz do psychiatry z powodu nerwicy, odczuwania lęku i bezsenności. Dostałem Depralin 10 mg (Przez pierwszy tydzień miałem brać pół tabletki). Po tygodnia miałem poczuć poprawę. Mam wrażenie że po tym tygodniu z każdym dniem czuje się coraz gorzej. Ostatnie dwa dni prawie cale przeleżałem w łóżku co mi się nie zdarza. Czuje się kompletnie bez sił, ospały. Czy jest normalne po #ssri?

#nerwica #depresja #psychiatria

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6314e19d2b78520d6299afde
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 5
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pierwsze pozytywne skutki odczujesz najwcześniej za tydzień/dwa i powinno być już tylko lepiej. U mnie na początku było silne pogorszenie samopoczucia i negatywne myśli działały ze zdwojoną siłą, po 3 tygodniach następowało uspokojenie. Zamula, senność to normalka na początku. Jeśli będzie Ci to doskwierać zbyt mocno to poproś o zmianę leku.
  • Odpowiedz
Większość psychotropów potrzebuje do 4 tygodni na to, by było widać realne efekty. Nie zniechęcaj się skutkami obocznymi, to normalne.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: z tym że ssri dają uboki na początku to jest prawda ale głównie jak przedtem nic nie brałeś i wchodzisz na świeżo to przez pierwsze 2 tygodnie możesz mieć depresję że będziesz wyć ale potem może być miło
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: ja miałem 2 tyg wyjęte z życia, na l4 siedzialem to wywalone ale ogolem brak koncentracji, roztrzęsienie, sennosc(po 12h snu to mało), no i jak się dawka zbliżała to niepokój i dreszcze, u mnie nagle z dnia na dzień minęło po dwóch tyg i teraz ino lepiej, nawet to obcy zauważają :p
  • Odpowiedz