Wpis z mikrobloga

czy związalibyście z osobą która już kiedyś zdradziła swojego byłego partnera(raz albo nawet i więcej) i nie miała z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia? uwierzylibyście, że może się zmienić i was tak nie potraktuje czy balibyście się, że was też tak potraktuje?
#kiciochpyta #zwiazki #seks
  • 11
@Mystoo: Zależy w jakim celu miałbym się z taką osobą związać. Jako nietrwały związek z którego mam czerpać korzyści, a później zakończyć ten związek. Mógłbym. Pytanie czy takie zachowanie ma sens? Czy czegoś przy okazji się nie traci?

Jako trwały, poważny związek monogamiczny, wyidealizowany i wychuchany? Nadzieja na to jest nikła i wymaga wiele pracy. Czy chciałbym poświęcić tak dużo pracy? Raczej nie. Ryzyko strat ogromne, a zyski bliskie zera.
@Mystoo: to prawdziwego związku to nie bo ludzie się nie zmieniają(jest to moja opinia) i zawsze jak już ma się coś za sobą jest łatwiej przy kolejnym razie powtórzyć. Zdrada typu bo mnie nie doceniał albo byłam pijana pijany z automatu sprawie że nie mam ochoty gadać z taka osobą.
@Mystoo: Takie kobiety nadają się tylko do krótkotrwałych FWB. Wśród ludzi nie ma niezwykłych płatków śniegu - jeśli zdradziła już innego typa to bariera psychiczna została złamana i w przypadku "poważnego" związku ty będziesz kolejnym frajerem, który prędzej czy później skończy tak samo.