Wpis z mikrobloga

To nowe Gran Turismo? Nie to Forza Horizon 2 z konsoli XBOX 360 xD screen robiony własnoręcznie przeze mnie. Jak to jest że fani Sony płacą najwięcej za konsole, mają najdroższe gry a i tak wyglądają jak przestarzałe gówno? Gdy porównamy Forze 2 z nowym Gran Turismo to okazuje się że grafika jest podobna mimo że Xbox 360 jest 30 razy tańszy, ma 17 lat ale grafiką zjada te śmieszne Gran Turismo. Chciałbym w prawdziwym świecie postać takiego prawdziwego Fanboya Sony i zobaczyć jakby to wytłumaczył. Jak można dawać się tak ruchać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #konsole #ps4 #ps5 #playstation #xbox #xboxseriesx #xbox360 #komputery #gamepass
comamtuwpisac - To nowe Gran Turismo? Nie to Forza Horizon 2 z konsoli XBOX 360 xD sc...

źródło: comment_16622847870Tm88qPj0LF9yVhBeealRc.jpg

Pobierz
  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@comamtuwpisac: Dlatego, ze Forza ma dedykowany silnik Forzatech, ktory jest dosc zaawansowany technologicznie, a Gran Turismo nawet nie wiem na czym jest zrobione (#!$%@? mnie to obchodzi) xD To tylko potwierdza regule, ze fizyka jest wazniejsza niz grafika. Potwierdza to Forza, Half Life, Fear, a nawet Psychonauts 2. Ba, fifa to potwierdza. Generalnie kazda strona robi to co ma najlepsze. Sony nie ma silnika do gier wyscigowych, wiec mozesz zapomniec o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kipowrot: Mam 2 konsole i peceta, ale Ciebie to przerasta w Twojej soniarskiej glowie, a moj argument z matematyka odnosil sie do tego ilu fanow gier wyscigowych siega wlasnie po Forze, a nie Gran Turismo.

Jakbys potrafil czytac ze zrozumieniem jak czlowiek, to wyczytalbys dokladnie z mojego pierwszego posta, ze nie jestem za zadna ze stron tylko oceniam obiektywne fakty.
@NielegalneKretowisko pomyśl ile fanów muzyki sięga po głośnik bluetooth za 100zł, a nie po zestaw stereo za gruby hajs. ( ͡º ͜ʖ͡º)
I ilu słucha disco polo! Mówię Ci gejpass za 2 zł, konsola za 1300zl,, TV 40" 1080p i to jest życie !
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kipowrot: Ladnie jestes odklejony. Mam setup w domu za prawie 30k, a za subskrypcje do PS5 jak i do Xboxa place w normalnej kwocie bo mam stala platnosc. Z Twoich wypowiedzi moge prosto wywnioskowac, ze jestes biedny, bo uzywasz argumentow znanych dla tego srodowiska.