Wpis z mikrobloga

Od pół roku próbuje wyciągnąć w sumie jedynego ziomka na jakieś wakacje żeby nie siedzieć jak ten przegryw w domu, a ten wiecznie 'musi się zastanowić' i mnie zlewa. Meanwhile wyjeżdża sobie z poznaną dwa tygodnie temu typiarą z tindera na kilka dni. No #!$%@? mi w dupe, czuję się jak śmieć, nie polecam. Wypłakałem się to #!$%@?.
#samotnosc #feels #gownowpis troche #depresja
Pobierz Vunshi - Od pół roku próbuje wyciągnąć w sumie jedynego ziomka na jakieś wakacje żeby...
źródło: comment_1662232529pIqQFDo5KGpC7n7QIJNYnI.jpg
  • 13
@Nowelizacja: mam jakieś opcje jeśli chodzi o ten urlop bo wiedziałem, że nie ma co na niego liczyć. Trochę to jednak słabe, że jechać gdzieś z pierwszą laska z tindera nie ma problemu, a ja się wręcz prosiłem kilka miesięcy i tylko narzekał na każdą propozycję.
mam jakieś opcje jeśli chodzi o ten urlop bo wiedziałem, że nie ma co na niego liczyć. Trochę to jednak słabe, że jechać gdzieś z pierwszą laska z tindera nie ma problemu, a ja się wręcz prosiłem kilka miesięcy i tylko narzekał na każdą propozycję.


@Vunshi: #!$%@?ąc od tej dziewczyny - jak musisz się zastanawiać, czy cię ktoś lubi, to zazwyczaj odpowiedź brzmi "nie". Zapamiętaj to sobie. Nie znaczy to, że
@Nowelizacja: Na przykładzie tej znajomości mam właśnie podobne przemyślenia, bo nałożyły się też inne rzeczy i sam nie wiem czy chce tą znajomość kontynuować, bo to w sumie jedyna osoba z która mam jakiś regularny kontakt xd