Wpis z mikrobloga

Czy waszym zdaniem Aleksander Kwaśniewski był dobrym prezydentem Polski czy może takim który przynosił nam wstyd? Co by nie mówić to ja nigdy nie widziałem pijanego Andrzeja Dudę czy Bronisława Komorowskiego a takie rzeczy sie zdarzały Kwaśniewskiego miedzy innymi w Charkowie.
#polityka #polska #neuropa #4konserwy #kwasniewski
Pobierz Kielek96 - Czy waszym zdaniem Aleksander Kwaśniewski był dobrym prezydentem Polski cz...
źródło: comment_16622236667YFHo0cQYiDuT2omlEZneS.jpg

Czy waszym zdaniem Aleksander Kwaśniewski był dobrym prezydentem Polski?

  • Tak 73.8% (45)
  • Nie 26.2% (16)

Oddanych głosów: 61

  • 8
Czy waszym zdaniem Aleksander Kwaśniewski był dobrym prezydentem Polski czy może takim który przynosił nam wstyd?


@Kielek96: Za każdym razem powtarzam: zawsze jest prezydent który wzbudza politowanie takie, że człowiek myśli "no gorszego się nie da". A potem jest kolejny dowodzący, że owszem, da się być gorszym.

Jaruzel? "#!$%@?, co za kompromitacja, Spawacza dali".
Wałęsa? "#!$%@?, kabareciarza dali z wąsem, Jaruzel to na jego tle chociaz był poważny".
Kwaśniewski? "#!$%@?, godzina
@Kielek96: najgorsze w Kwaśniewskim było to, że miał niebywale słabą głowę i był lamusem do picia. Jest wiele informacji z tamtych czasów mówiących, że Kwasior nie pił więcej niż inni. Ponoć pił mniej a upijał się zawsze najbardziej.
A że pił? Takie czasy były, że każdy pił...
@Kielek96: Pamiętam Kwaśniewskiego jak na placu namawiał do głosowania na TAK dla UE, byłem wtedy dzieciakiem, trzeba mu przyznać że miał gadane i był bardziej przekonywujący niż którykolwiek polityk dziś, pamiętam że krzyczał do dwóch przeciwników którzy byli na NIE że zabierają przyszłość swoim dzieciom, czas pokazał że miał rację i szacun dla niego za to.
@Kielek96: w Polsce nie da się powiedzieć który prezydent był dobry, bo żaden nie był. Można powiedzieć tylko, że któryś był najmniej zły, a Kwaśniewski jedyne co dobrego zrobił to nie zepsuł tak wiele.

A i konstytucja wykluczająca aborcję na życzenie to między innymi jego zasługa, więc zawsze jakiś plus.