Wpis z mikrobloga

Dzień dobry #motocykle :)
W poniedziałek egzamin, mam nadzieję że zagoszczę tutaj na dłużej. Postanowiłem kupić F4i bo zakochany w tym moto od dzieciaka.
Tyle co wyczytałem w internecie to czy poza regulatorem napięcia i napinaczem rozrządu coś zazwyczaj boli te Hondy? Jakieś wskazówki jak świeżak może sprawdzić sprzęt przed zakupem? Nie mam nikogo niestety znającego się na rzeczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dodatkowo:
Czy ktoś z #bialapodlaska ma doświadczenie z PR Moto jeżeli chodzi o serwis?
#honda
  • 6
Cykl życia Hondy f4i (czerwonej, najszybszej):
0-5 lat - aktor/sportowiec/członek zespołu.
6-10 lat - zawód syn, rodzice prowadzą własny biznes/stary zarabia w innej walucie.
11-15 lat - małomiasteczkowy koks. PITBULL WEST COAST. Pierwsze hajsy ze magazynu w DE. Palenie lacza pod klubem nocnym.
16-20 lat - młody bez prawka. JP100% i na koło rura gaz. LUBIE #!$%@?.
20 lat + - @Spajkuss
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Myrszula: @e47d8g46: Dziękuję!

@PancakeV: Zdaję sobie z tego sprawę że to 20 letni sport ale kto nie zrobił w życiu nic głupiego niech pierwszy rzuci kamieniem XD Wczoraj zobaczyłem na jakimś małym zlocie - tylko się utwierdziłem w przekonaniu że muszę ją mieć!
@Spajkuss: Raczej bym odradzał 20 letniego sporta. A już napewno odradzałbym kupowanie 20 letniego sporta bez doświadczenia z motocyklami. Ewentualnie kupujesz ze świadomością, że dobra, sprawna f4i będzie swoje kosztować, no ale w mówimy o motocyklach. Zakup motocykla to w ogóle nie jest racjonalny pomysł więc rozumiem Cię Miras z tą f4i. Zrób sobie listę rzeczy, o które musisz zapytać przy kupnie, by nie zapomnieć podczas rozmowy telefonicznej i najpierw przedzwoń