Wpis z mikrobloga

Pragnę przypomnieć wszystkim Incelom i Przegrywom

Niesłusznie obwiniacie oraz pałacie nienawiścią do kobiet.

Odpowiedzialnymi za wasze problemy emocjonalne, brak asertywności, #!$%@?ść, naiwność, brak odnalezienia się w życiu, brak umiejętności radzenia sobie w życiu, etc. - odpowiedzialnymi są wasi ojcowie.

To właśnie wasi ojcowie zawiedli was w okresie waszego dorastania i dojrzewania.

Nie dali wam wzorców, nie nauczyli jak radzić sobie w życiu, jak obchodzić się poprawnie z kobietami, jak odnosić sukcesy, jak być asertywnym i walczyć mądrze o swoje.

Odpowiedzialnymi są ojcowie, którzy was olali, porzucili, zostawili.

A matka jak to matka - trzymała pod swoim bezpiecznym kloszem.

Dziwne, że nikt nie obarcza winą swoich ojców którzy tak bardzo zawiedli.

A to oni są powodem, że w społeczeństwie jest tak wielu słabych mężczyzn oraz kobiet z problemami...

#p0lka #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #przegryw #blackpill #tinder
  • 18
@nexe: @Whaadahell: @Niezmordowany: są jednostki, które mają silny charakter na tyle by obrócić negatywne wzorce w pozytywne.

A raczej mam na myśli, analizuje negatywne wzorce, kategoryzuje je jako złe, wyciąga wnioski i szuka pozytywnych - często robiąc przeciwstawne odbicie.

Ale niestety większość ludzi od dziecka taka nie jest - po to są właśnie rodzice, by dawać wzorce i przygotować do dorosłego życia by dziecko kiedy dojrzeje będzie potrafiło żyć
@serniczek_z_rodzynkami: wystarczy, że ojciec przekaże dobre geny (wzrost+brak łysienia,prey eyes, garbatego nosa, odstających uszu)

Brak ojca największe spustoszenie robi dziewczynie, a raczej jej potencjalnemu partnerowi. Taka dziewczyna potem oczekuje, że partner będzie za nią myślał, woził, płacił, rozpieszczał, a do tego opieprzał, czasami nawet przyłozył. Czyli to czego zabrakło w dzieciństwie ze względu na brak ojciec. Mówię z doświadczenia.
Nie dali wam wzorców, nie nauczyli jak radzić sobie w życiu, jak obchodzić się poprawnie z kobietami, jak odnosić sukcesy, jak być asertywnym i walczyć mądrze o swoje.


@serniczek_z_rodzynkami: No jak sami są lamusami, których tak samo potraktowali ich ojcowie, to później ciężko się dziwić, że jest jak jest. Duża część społeczeństwa nie powinna mieć dzieci, bo się do tego po prostu nie nadaje, czy to mentalnie czy finansowo.
@serniczek_z_rodzynkami:

Na przegrywów nie ma jednego przepisu, a wielu jest z urodzenia genetycznie #!$%@? i tym nie możesz nijak pomóc - ojcowie mogliby na #!$%@? stawać, ale z małego, brzydkiego kaleki nie zrobisz playboya.

Mnie bardziej zastanawiają kolesie, którzy opisują swoje związki, małżeństwa w których są popychlami bez kręgosłupa - to im mogli ojcowie wytłumaczyć jak się obchodzić z babą, żeby nie wlazła na głowę.
@serniczek_z_rodzynkami: na ojca tez nie ma co zwalać.

W życiu każdego chłopaka przychodzi etap gdy zaczyna żyć własnym życiem, pojawiają się pierwsze wyzwania i problemy.

I jest to ten moment w którym wybieramy czy idziemy na skróty czy walczymy o swój charakter kosztem wygody.

Pamietam ze mając 20 lat bałem zagadać się do dziewczyny z która np chodziłem do 1 grupy na studiach już 2 lata. Pamietam ze bałem się wyrazić