Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wilhelm99: EJ KURDE CZEMU SIĘ NIE BOICIE KURDE HALO? 5 DAWKA ZARA WJEDZIE, I SZÓSTA TEŻ SIĘ ZNAJDZIE, I SIÓDMA JAK BĘDZIE POTRZEBA, TAK PROSZĘ PANA MINISTRA, OCZYWIŚCIE PROSZĘ PANA MINISTRA.

W dupe niech sobie to wsadzą, pracowałem cały czas pandemii w kontakcie z innymi ludźmi (budowlanka, no więc ludzie w miarę stali, ale jednak pon-pt ich widzisz). Jakiekolwiek objawy zauważyłem u siebie raz i u kumpla z roboty raz. Pracowałem od początku tego cyrku z kilkudziesięcioma osobami i każdy miał maseczkoze w dupie po pierwszym zachłyśnięciu się tym, jakie go rzekomo groźne (kwiecień 2020).

Żeby było jeszcze śmieszniej, w lipcu byłem s szpitalu z synem, niespełna trzylatek (ale wtedy nie chodził jeszcze do przedszkola, co ma znaczenie dla tej opowieści). Po teście antygenowym z krwi wyszło mu, że jest dość świeżo po kontakcie z koffitem. A co ciekawe, mieliśmy w domu właściwie 0 swoistych i poważnych objawów. Żonę męczyło zapalenie gardła, mnie krtań świszczała (ale 3 dni antybiotyków i nie było śladu), młody raz złapał wysoką gorączkę na jeden dzień, nawet onkologiczny teść (i to na płuca) nie miał jakiś poważnych objawów.
Także straszenie tym całym kowidem to jest walenie w #!$%@? takie, że aż się niego trzęsie. Rozumiem oczywiście, że ludzie umierają na to, ale w moim otoczeniu nie było nawet POWAŻNIEJSZEGO przypadku (o takim wymagającym szpitala nawet nid pisze). I to mimo tego że mam jednostki w familii, co pół wieku kopcą paczkę szlugów, mają cukrzycę, nadciśnienie a prawie każdy ma za dużo wagi. U żonki znowu mnóstwo ludzi w podeszłym wieku. I nikt na turbo groźnego wirusa nie umarł. Za to zaczynają umierać z powodu wyjebongo lekarzy s szpitalach i upartego wciskania ludzi na telegównorady i spychologii. Ale o tym jak wiadomo, cicho sza, bo groźny wirus nas zabije jak dotkniemy klamkę. O tym, ile gospodarki #!$%@? dzięki temu i jak ładnie zaprosili inflację do Polski (chociaż nie był to jedyny jej powód) to nawet mi się rozwodzić
  • Odpowiedz
@wilhelm99: No zajebisty news. Możliwe jest też, że w każdym momencie skończy się świat bo jebnie w tą głupią kulkę #!$%@? asteroida. Mam nadzieję, że żaden d3bil się już na tą propagandę strachu i bawełnianych maseczek nie nabierze ( _)
  • Odpowiedz
@frutson iks de,
@larkki nie mnie ale innych oskarkow, cwaniakom, co to im się wydaje że są wolni, a są gówno warci
@Pieniek1991 twoje dowody są uja warte
@Mehmet_arcimboldo mefedronu
@Rabusek gówno możesz, jedna ustawa i jesteś marionetką rządu.
Ale przecie to fakt, że dzikeu maseczkom, i pozostałym obsrrzeezenim spadły ilości zakażeń innych chorób zakaźnych jak np. grypa. I to już pisze na poważnie
  • Odpowiedz
@Berkel_88: xDDD Przyznam, ze fajnie mi się żyło przez te dwa lata olewając te całe obostrzenia i kichając oraz kaszląc na takich jak Ty w sklepach. Wy w kwarantannach i izolacjach a ja normalnie jak chory codziennie w miejscach publicznych xD
  • Odpowiedz
@buczubuczu: To ty i twoja rodzina macie szczęście. Natomiast to, ze nie mieliście do czynienia z ciężkim przebiegiem choroby, nie znaczy ze nie potrafi ona być groźna ¯_(ツ)_/¯ Trust me, pracowałem w szpitalu i miałem kontakt z chorymi. Sam ani razu nie zachorowałem, złapało mnie dopiero w marcu tego roku. Mimo to nie negowałem zagrożenia, bo widziałem ilu ludzi wirus poskładał. PS. To, ze w głównym ścieku nagle „zapomnieli” o
  • Odpowiedz