Wpis z mikrobloga

„Powiedziałem o tym Oscarowi przed opublikowaniem ogłoszenia” – powiedział Szafnauer. „Zdarzyło się to kiedy był w symulatorze. Poszedłem i zaproponowałem mu to, a on się uśmiechnął i był wdzięczny. Więc bardzo szybko wydaliśmy oświadczenie.”_

Szef stajni twierdzi, że miało to na celu uniknięcie przepychanek z kierownictwem stajni, a zdementowanie ogłoszenia przez Piastriego było dla niego niespodziewane, ponieważ dowiedział się o nim z mediów.

Kierowca z Perth skomentował dzisiejsze wiadomości związane z potwierdzeniem ważności kontraktu Oscara Piastriego z McLarenem. Dla Australijczyka najbardziej szokujące jest to, że obie strony dogadały się już 4 lipca, o czym ten zupełnie nie wiedział.


Czyli Piastri od kilku tygodni był dogadany z McLarenem i siedząc w symulatorze z uśmiechem na twarzy dziękował Szafnauerowi za to że będzie jeździł w Alpine. Oj chyba nie jest zbyt sympatyczny. Jeśli nie będzie jakiś superszybki to może mieć problemy z kolejnymi kontraktami. Szefowie zespołów będą pamiętali tę akcję.

#f1
  • 7