Wpis z mikrobloga

@Demaxian: najbardziej bawi mnie to, że te produkty propagandy mają max 17 lat. A tu się okazuje, że są to ludzie 20+ xD

Ja w ich wieku przeżywałem piękne chwile, a oni szmacą się politycznie. Strasznie to smutne
  • Odpowiedz
@Assiduus: jak dla mnie to jej te teksty ktoś pisze, a ona jest tylko twarzą. Choć może to tylko moje życzeniowe myślenie, a laska ma rzeczywiście tak sprany mózg, że nawet nabyła styl i retorykę pisowsko-dziaderską
  • Odpowiedz
Pamiętam jak TVP pokazywała materiał "rodzi się nowe pokolenie patriotów" i na wszystkich materiałach była jedna i ta sama dziewczyna. Złapała swoje 5 minut i pchała się na wszystkie spędy dla ludzi 70+.


@Demaxian: @cziko: Nie chodzi o nią przypadkiem? Tacy sami "patrioci" jak i ten cały Ziemowit Kosakowski:

O Marii Sokołowskiej było głośno w 2014 roku, gdy w wieku 17 lat nazwała Donalda Tuska "zdrajcą Polski". Zdobyła
Krs90 - > Pamiętam jak TVP pokazywała materiał "rodzi się nowe pokolenie patriotów" i...

źródło: comment_1662067993VC8IFBR38JGaD6UPFX145Z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Uwielbiam fakt że ten produkt marketingu politycznego usiłuje zgrywać "fellow kids", a potem pisze o sygnale telewizyjno-radiowym. Bicz plis, #!$%@? - ilu młodych ludzi w tym kraju telewizję ogląda? xd


@mnik1: ilu mlodych ludzi w ogole pisze 'sygnal telewizyjno-radiowy' xD?
  • Odpowiedz