Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@enzojabol: Nie wiem czy śledziłeś tag gdy wrzucali tego najwięcej ale ja tak i tam leciały często grube wyzwiska w komentarzach w stronę autora, nawet życzenia śmierci się zdarzały xd

Jak to wynik słabych żartów o spermie stricte to no. Te memy po prostu wywoływały agresję w niektórych ludziach w wyniku połączenia bezbectwa i nieestetycznych birdsow, bo nagle uświadamiali sobie że kogoś takie coś bawi i no, rozni ludzie różnie na
gadzie mózgi


@BiauekRemover: No no jeszcze coś tam popiernicz sobie pod wąsikiem przegrywa xD

Prawda jest taka że bronisz jakichś #!$%@? memów które nie udało ci się wyforsować bo były tak #!$%@?. czasem i bezbekowe memy potrafia byc smieszne, to jest po prostu gówno jakich mało skierowane do ludzi z małym ilorazem inteligencji ale dużym ego, sądzący że są ponadprzeciętnie ogarnięci xD
@ButtHurtAlert: Ja #!$%@? gdzie was ludzie sieją to ja nie wiem xD

Przecież ja nawet nie bronię poziomu tego mema, po prostu rozważam dlaczego ludzie reagują na niego w taki agresywny sposób, po czym przychodzi kolejny gościu i robi dokładnie to o czym mówię

I Ty śmiesz śmiać śmieć się o inteligencji wypowiadać? xD
@Itslilianka: Założyłem ten tag dla prawdziwych koneserów sztuki, jeżeli ktoś ma mniej wyszukany humor zawsze można dać na czarno, ale nie rozumiem bólu dupy o te memy a tym bardziej banów za nie, dla przykładu ja dostałem bana na 2 tyg prawdopodobnie za to, że tak zaczął się bardzo szybko rozkręcać po kilku dniach bo na obrazkach, które ja wrzucałem nie było nic bannable, czego nigdy nie wybaczę m*deracji, bo był
Nie wiem co to i chyba to dobrze, ale pamiętam jak pewnego razu cała główna wykopu była zaspermiona znaleziskami o spermie xDDD Jakaś grubsza akcja z botami musiała być, bo tego to by nawet #!$%@? discordowe pokroju neuropy nie zorganizowały. Pamięta ktoś tę aferę i jak do tego doszło?