Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

A mnie śmieszyło. Trzeba być otwartym na każdy rodzaj humoru a nie wyłącznie przebierać w kijach do dupy i siedzieć sztywno.

Te memy były jak atomowy gandii z civilization. Poziom tekstów był tak niski że gdy próbował zejść poniżej zera przekręcało licznik i człowiek mimowolnie dmuchał przez nos.
@ButtHurtAlert: @vieveble: udowadniacie tylko moją hipotezę xd

Taki król szczurów np. Też jest #!$%@? nawet dla ludzi którzy to postują, humor polega na bezbectwie, tylko że króla szczurów ludzie dają po prostu na czarno albo skipują jak ich to nie bawi, a jak ktoś wrzucił birdsy to by mu matkę spalili w komentarzach bo ich to nie bawi, ten wątek tylko podbija ten fenomen, ale spoko powyzywajcie mnie jeszcze od
@BiauekRemover: Dodatkowo to szukanie poklasku wsrod innych żeby się upewnić że to aby napewno nie jest śmieszne, praktycznie pod każdym postem z birdsami który wbił w gorące musiało się pojawić > ej Mati ciebie też nie bawi nie? No, zjeby to wrzucają hehe< xDD

ktoś tak robi przy królu szczurów? No nie, bo tam każdy wie że to nie jest śmieszne i takie miało być, a tutaj monkey dostaje bluescreena bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@BiauekRemover: najlepsze jest to że sperma była tagowana od samego początku przez typa który ten tag wymyślił. Było git dopóty wykopki nie zaczęły wyplusowywac tego w gorace narzekając jakie to #!$%@?. A wystarczyło dać tag lub autora na czarno, ale dla niektórych to za dużo, więc autor musiał skończyć z 2 tygodniami bana za flood xD