Wpis z mikrobloga

Wszedłem z ciekawości na oferty pracy na stronie powiatowego urzędu pracy u mnie w gowno mieście i to dramat jest, oferta pracy dla piekarza w jednej z wiekszych piekarni w okolicy i najnizsza krajowa. Jebiesz na nocki w upale i takie grosze. Znalazłem jeszcze oferte dla murarza i tez najnizsza krajowa xD. Budowa i najnizsza krajowa, oni chyba myslą, że ludzie to debile. Oferty pracy w malych miastach to jest szczyt januszostwa. Moze to dobrze, ze mame mnie nie chciała do zawodowki puścić i ostatecznie skonczylem obecnie jako pan licencjat po g---o kierunku.
#pracbaza #przemyslenia #robpill #niebieskiepaski #rozowepaski #studbaza
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Habemuspapam69: znalazlem kolejna perelke, murarz tynkarz najnizsza krajowa wymagania 5 lat doswiqdczenia i prawko kat b xD 5 lat i najnizsza krajowa. Przeciez to powinno byc scigane z urzedu
  • Odpowiedz
@Felixu: co ty gadasz, przecież na wykopie pisali że po zawodówce murarz/budowlaniec wyciąga 5-6k a jak tyle nie wyciąga to jest nieudacznikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Habemuspapam69: > Nie pochwalam ale rozumiem. Przy obecnych kosztach utrzymania pracownika...

Wylecz się z tego czym prędzej (też do pewnego momentu wychodziłem z takiego założenia).
Takie działanie to nieuczciwa konkurencja na, której tracą wszystkie firmy łącznie z tą, która w taki sposób działa.
Końcowo na takim rozwiązaniu traci nawet klient.
Przecież cały budżet to gra o sumie zerowej, a nawet państwo
  • Odpowiedz
To jeszcze c--j. Parę lat temu w PUP w Katowicach były oferty z wymaganym językiem PERSKIM LUB ARABSKIM, też ZA MINIMALNĄ


@silesianist: Często takie ogłoszenia to wymóg dla instytucji publicznych lub NGO, żeby dać ogłoszenie w PUP a jak kogoś nie znajdą to mogą zatrudnić kogo chcą na lepszych warunkach.
  • Odpowiedz