Wpis z mikrobloga

Idę sobie przez miasto i widzę dosyć często pary w których kobieta jest dużo atrakcyjniesza od mężczyzny. Zastanawiam się: jak oni mogą być razem? Przecież ona jest co najmniej 8/10 a on z 4 lub 5. #blackpill #warszawa #redpill
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@soshiu: @hurb: Facet zamiast użalać się nad sobą i marnować czas na wykopie rozwija się życiowo i w ten sposób zdobył dziewczynę.

#blackpill to prawda ale tutaj ludzie wyolbrzymili pewnie fakty do niewyobrażalnych rozmiarów i tylko użalają się nad sobą, nie potrafią się przyznać że sami przyczynili się do swoich porażek życiowych.
  • Odpowiedz
@soshiu: Ja obserwuję coś odwrotnego. Nie mi oceniać męską urodę, bo nie leży w moich preferencjach, ale często obserwuje normalnych kolesi + dziewczyny solidne 1,5/10. Dla mnie wyglądają, jakby złapali ostatnią deskę ratunku w akcie desperacji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@soshiu:

widzę dosyć często pary w których kobieta jest dużo atrakcyjniesza od mężczyzny.


Doświadczyłeś realpilla
  • Odpowiedz
@soshiu: Widać nie umiesz oceniać ludzi. Dodatkowo jako facet naturalnie będziesz zaniżał ocenę faceta (podświadomie wiesz, że to konkurencja, więc chcesz przekonać siebie, że jesteś lepszy) i zawyżać ocenę kobiety (popęd seksualny, hormony jeśli jesteś całkiem młody). Biorać to pod uwage najpewniej różnica między parą nie wynosiła 4 punktów tylko 1, max 2.
  • Odpowiedz