Wpis z mikrobloga

@MrFisherman: powiedz mi proszę czy płaciłeś zaliczki na podatek mając ten PIT-0? Jeśli Ci premia wybiła roczny przychód powyżej 85k to miałeś w następnym roku 17% od całości przychodu do zapłacenia?
  • Odpowiedz
wpis napisany zeby wszyscy mogli lizać się po jajkach ? Ktoś mi powie, co daje chwalenie się anonimowo wypłatą w internecie XD


@takavic: jeżeli mozna wrzucać c---i, wysyłać penisy to dlaczego nie mozna pochwalić sie własnym sukcesem? Ja wiem, ze dla Ciebie 8k to g---o a nie pieniądz ale jak widać, op jest zadowolony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FoorX: w tamtym roku pracowałem jakoś od połowy marca także nie przekroczyłem tych 85k (nawet po tych 2 podwyżkach) dopiero teraz przebiło mi w połowie tego roku (w lipcu) 85k brutto przez premie w kwietniu jakoś, więc po tym awansie z 2 razy dostałem pensję 10200 około, potem jeden miesiąc 9500 jakoś i do końca roku już będę miał 9200. Więc jak się właśnie przekroczy to wchodzi normalny podatek (czyli
  • Odpowiedz
Dlaczego Wam sie wiekszosci wydaje, ze wymagrodzenie powyzej 10-15k to tylko jako #programista15k? Jest sporo innych profesji, w ktorych taki pulap zarobkow nie jest niczym szczegolnym, jesli ktos ma predyspozycje i jest dobry w tym, czym sie zajmuje. Wiecej, nawet nie trzeba skonczyc studiow, by osiagac taki dochod; tylko i wylacznie doswiadczenie.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: lol, jak to nie będziesz widział? jest różnica kupić mieszkanie po kilku miesiącach oszczędzania, a po kilkunastu latach. Każde kolejne tysiące więcej do wypłaty to więcej spokoju i możliwości.
  • Odpowiedz
@NaxZST: Po pierwsze, to spoko. Nie mam z tym żadnego problemu. Jeśli czuje się spełniona w życiu, dobrej zabawy! Osobiście nie chciałbym się zajmować pewnymi rzeczami nawet gdyby płacili za nie 5 cyfrowe kwoty.

Po drugie, to daj znać gdzie, to dam znać swoim koleżankom, bo jak sobie dobrze przypominam stawki panujące podczas mojego pobytu za granicą, to wcale tak nie wyglądały ;)
  • Odpowiedz
@breakdown_: Z jednej strony ładnie jak na polskie warunki i shitcoiny z orzełkiem, z drugiej to trochę ponad pensję minimalną w kraju kilka kilometrów na zachód. Pnij się, życzę wszystkiego dobrego.
  • Odpowiedz
@albert011111: Brzydze sie ludzmi twojego pokroju, sam żeś kilka lat temu żebrał o pracę na wykopie, fuj. Po kilku latach dostał pensję średnio ogarniętego Pajeeta dzięki czemu przez mnożnik waluty może w Polsce żyć jak średniocywilizowany człowiek i próbuje ironizować.
  • Odpowiedz