Wpis z mikrobloga

@Volki: Moje przewidywania były słuszne, jesteś zbyt ograniczony by pojąc koncepcję skutków odroczonych w czasie. No, ale nie spodziewałem się po tobie zbyt wiele
  • Odpowiedz
@Volki: Dobrze, zabawmy się w "konfederata poznaje świat wokół niego". To powiedz mi jakie są natychmiastowe skutki dla społeczeństwa jeśli nauczyciele nie będą wykonywać pracy w sierpniu takiej jak rady pedagogiczne, układanie planu lekcji czy planu nauczania.

  • Odpowiedz
  • 0
@rzuf22 no. nauczyciele nie będą wykonywać pracy w sierpniu takiej jak rady pedagogiczne, układanie planu lekcji czy planu nauczania.
  • Odpowiedz
@Volki: no hop hop, to nie był nawet pół fikołek, postaraj się trochę.

jakie są natychmiastowe skutki dla społeczeństwa

społeczeństwa


@Volki: Nawet nie wysiliłeś się żeby coś nakłamać czy przeinaczyć, a tym bardziej
  • Odpowiedz
Wyżyny prawicowej myśli politycznej. Solidarność w latach 80 też pewnie powinna protestować wieczorem w domach po pracy.


@rzep: no ale tu akurat ma rację. To "wakacje" dla nauczyciela to "po pracy"? Czemu więc bierze wtedy hajs?
  • Odpowiedz
no ale tu akurat ma rację. To "wakacje" dla nauczyciela to "po pracy"? Czemu więc bierze wtedy hajs?


@FrasierCrane: Nie ma racji. Dostają wtedy pensję za "gotowość" + w lato wykonują część nauczycielskich obowiązków. Tak samo jak lekarzowi płacisz za dyżur nawet gdy akurat śpi, bo nie ma pacjentów.
  • Odpowiedz
@rzep solidarność w latach 80 długo se nie postrajkowała bo ja zalegalizowali, a a na nauczycieli jest też sposób jak powiedział kiedyś Balcerowicz, że w Polsce nie ma już problemu ze strajkującymi hutnikami bo...

  • Odpowiedz
@rzep: To jest tak głupie, że przez chwilę nie zrozumiałem o co on pyta, bo mój mózg szukał jakiegoś podstawowego sensu w zdaniu, a tam nie ma nawet tego. To jest tak, jakby się pytał dlaczego górnicy nie strajkują, jak już skończą wachtę.
  • Odpowiedz
@rzep: Moja mama i żona są nauczycielkami, oprócz pracy na etacie w szkole, po powrocie do domu prawie codziennie siedzą i przygotowują materiały, plany do pracy. Często też odbywają się szkolenia online poza godzinami pracy za które nie mają płacone dodatkowo, obecność obowiązkowa. Ilość dzieci w klasie rośnie z roku na rok, w tym przychodzi wielu Ukrańców, którzy nie mówią po naszemu i weź się dogadaj. Wystarczy, że nauczyciel dostanie
  • Odpowiedz
@Volki: jezu, tak źle wam już płacą, ze takie marne odpowiedzi postujesz? 0 kreatywności w odwracaniu kota ogonem, fikołki jakby je robił kredens, a nie konfederata. Zawiodłem się na tobie... Jedynie odburknąłeś, że skutek jest taki że nie pracują xD

No, ale wracając do męczenia kuca: ale jaki to jest skutek dla galaktyki, wytłumacz mi to jak dla typowego lewaczka, ograniczonego umysłowo, który nie pojmuje galaktycznych rozważań krula.

  • Odpowiedz
  • 0
@rzuf22 Śmieszny jesteś. Dyskusja dotyczy skutków, więc ci podałem jakie będą. Ty natomiast sobie wymyśliłeś jakieś społeczne xD xD xD

No to ja podwyższam stawkę. Podaj skutki dla mrówek amazońskich strajku w okresie szkolnym.
  • Odpowiedz
no ale tu akurat ma rację. To "wakacje" dla nauczyciela to "po pracy"? Czemu więc bierze wtedy hajs?


@FrasierCrane: W normalnej pracy (mówię o UoP) też masz kilkanaście dni urlopu w roku. Owszem, mniej niż nauczyciel, ale za to możesz sobie je wziąć kiedy chcesz. Nauczyciel nie ma urlopu na żądanie, odgórnie jest ustalone kiedy ma urlop i tyle. Coś za coś.
  • Odpowiedz