Wpis z mikrobloga

Zaczynają mnie już irytować wpisy spierdoxów z tagu przegryw. Znam osobiście sporą grupę żołnierzy i mam też sporą część rodziny, która walczy na froncie. Część z moich braci i wujków zdecydowała się wysłać rodziny do Polski. Ja i reszta rodziny dbamy o ich utrzymanie.

Tak. Kobiety i dzieci mają ten komfort, że mogą wyjechać. Moja siostra cioteczna ma możliwość chodzić do polskiej szkoły, zwiedzać, żyć normalnie. Co o tym myślą chłopaki na froncie? W skrócie:

Super. Moja rodzina jest bezpieczna. Dobrze, że mogę zadzwonić do nich i usłyszeć, że wszystko dobrze. Fajnie jak dzwoniąc do domu czuję ulgę. Jest odskocznia od tego co się dzieje u nas.


Ba. Jak ktoś szlocha do telefonu i mówi tylko o tym jak im źle to w ogóle przestają dzwonić, bo już wystarczająco są zmęczeni psychicznie i więcej im nie trzeba.

Ps. Rozumiem krytykę, jak ktoś baluje sobie na Ukrainie, jak jest ryzyko rosyjskich bombardowań, ale plucie na ludzi niewinnych, że chcą mieć trochę normalności poza domem to już tylko przegrywy mogą wymyślić

Ps2: Wpis dotyczący "hehe głupie Karyny" to taki styl tej dziewczyny. Stosuje czarny humor to jej sposób na radzenie ze stresem.
https://kobieta.wp.pl/czarny-humor-moze-pomagac-w-obliczu-wojny-filmiki-ukrainki-ogladaja-tysiace-osob-6749692128447296a

Zauważam, że uchodźcy są traktowani przez hejterów jak osoby, które powinny teraz cierpieć, podobnie jak rodzice chorych dzieci, którzy zbierali np. pieniądze na leczenie dla dziecka. Oni często też są ocenieni jako ci, którzy powinni płakać w poduszkę, a nie np. żyć i czerpać radość z drobnych rzeczy.

Dystansowanie się emocjonalne od sytuacji to jedna z metod radzenia sobie z traumą. Niezależnie od tego, co nas spotkało, jesteśmy nadal ludźmi i mamy prawo do odczuwania zarówno negatywnych, jak i pozytywnych emocji. Nie ma nic złego we wspominaniu z radością np. osoby zmarłej, zatem nie ma jednego sposobu na przeżywanie kryzysowej sytuacji, wręcz przeciwnie.


#ukraina #logikarozowychpaskow #przegryw #p0lka #aryoconcent #wojna #rosja #donbaswar
Pobierz Aryo - Zaczynają mnie już irytować wpisy spierdoxów z tagu przegryw. Znam osobiście s...
źródło: comment_16618496194A6FLLSHCvl3cfnXx1VkKV.jpg
  • 241
Podnosiły się z gorszego problemu,


@Filipterka25: daj dowody na te debilzmy. Pokaż kiedy dzietność była tak mała w historii.

ale jak widzę bordo to doskonale wiem że szkoda czasu na przytaczanie przykładów historycznych.


Nie, po prostu piszesz kretynizmy sprzeczne z rzeczywistością. Nigdy w historii nie było wcześniej sytuacji, że populacja wymierała nawet w czasie pokoju, a przestała po wojnie.

MATKO BOSKO POBÓR, A NA KOSZARACH NI MO HENTAJCÓW.


Jak pobór jest
Ps. Rozumiem krytykę, jak ktoś baluje sobie na Ukrainie, jak jest ryzyko rosyjskich bombardowań, ale plucie na ludzi niewinnych, że chcą mieć trochę normalności poza domem to już tylko przegrywy mogą wymyślić


@Aryo: Przegrywy, a raczej spermiarze wymyślili że osoba z cipą może uciec do bezpiecznego kraju, a jeśli ma fiuta to trzeba go zmusić do pozostania w kraju, aż zdechnie gdzieś w rowie.
Dowody, które podałeś, że ktoś tam jest zadowolony to nic więcej niż dowody anegdotyczne.


@Trybun_Plebejski: No jasne, ale z "drugiej strony" nie ma nic innego. A nawet jakby naprawde zolnierze byli #!$%@? i sadzili, ze ci co nie walcza tez maja cierpieć to #!$%@? im do tego. Przecieżto chory pomysł, żeby ci co wyjechali albo są w bezpiecznej strefie mieli teraz przez miesiące albo i lata np. nie potańczyć. Równie dobrze
Nie widzę potrzeby czekania na takie zjawisko - rodzenie dzieci w przeciwieństwie do powszechnego poboru nie jest obowiazkowe.


@Jerry664: A mamy w Polsce powszechny pobór? Nawet kiedy był bardzo łatwo było się z tego mechanizmu wymiksować.

Jak czytam te wszystkie piotrusiopańskie narzekania, że a to pobór obowiązkowy (szło się na studia, żeby na niego nie trafić albo wyjeżdżało się za granicę - nikt nie ma obowiązku siedziec w Polsce, a Polska
Przegrywy, a raczej spermiarze wymyślili że osoba z cipą może uciec do bezpiecznego kraju, a jeśli ma fiuta to trzeba go zmusić do pozostania w kraju, aż zdechnie gdzieś w rowie.


@ChamskoCytuje: To wymyślono za waszych ukochanych dawnych czasów.
ównych praw wyborczych też nie powinno być bez równych obowiązków.


@skitarii: Masz rację, incel, ksiądz oraz inny płaczek od za wąskiej szczęki nie powinien mieć prawa do głosowania oraz powinien płacić dodatkowy podatek - skoro nie ma żony i dzieci, to się nie dokłada do rozwoju biologicznego narodu.

Jak pobór jest taki dobry, to i kobiety można do niego brać.


@skitarii: I się brało nieuku, jeżeli miały przydatne wojsku kwalifikacje.
Czy pilot ma większe prawa niż ty - no jaha, że tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Filipterka25: no tak. On ma prawo pilotować samolot, ja nie, to znaczy że nie mamy takich samych praw.

(Ja akurat przypadkiem mam takie coś jak licencja pilota więc to nienajlepszy przykład, no ale przyjmijmy roboczo że jej nie mam. ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Czy może Twoim zdaniem
Masz rację, incel, ksiądz oraz inny płaczek od za wąskiej szczęki nie powinien mieć prawa do głosowania oraz powinien płacić dodatkowy podatek - skoro nie ma żony i dzieci, to się nie dokłada do rozwoju biologicznego narodu.


@Filipterka25: spoko, jak już będzie obowiązkowe rodzenie dzieci przez kobiety to można się nad bykowym zastanowić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I się brało nieuku, jeżeli miały przydatne wojsku kwalifikacje.

Do
przy odrobinie kombinacji to i chłop urodzi


@GOOF1: Problem w tym, że nie - do tej pory nie udało się zbudować sztucznej macicy, a już sztucznej macicy co się chłopu w kałdun zmieści to w ogóle.

Czy może Twoim zdaniem mimo tego że jeden z nas ma jakieś prawo (prowadzenia pojazdu czy wykonywania zawodu) a drugi go nie ma, prawdą jest stwierdzenie że mamy takie same prawa?


@KEjAf: Oczywiście, jeżeli
A mamy w Polsce powszechny pobór?


@Filipterka25 My nie (choć niektórym oczy się świecą na wieść o przywróceniu), Ukraińcy o których tu mowa tak. Ale mamy na wypadek poboru obowiązkową kwalifikację wojskową dla wszystkich mężczyzn.

Jak czytam te wszystkie piotrusiopańskie narzekania, że a to pobór obowiązkowy


Nie chcesz marnować kilku-kilkunastu miesięcy życia lub nawet je poświęcić w potencjalnym konflikcie zbrojnym tylko dlatego, że przy poczęciu wylosowało ci chromosomy XY - "piotrusiopańskie narzekania"
Nikt nie zna, bo jej nie było


@skitarii: Oczywiście, że była - poczytaj o w wolnych chwilach jakaś prace naukową o demografii Polski przedrozbiorowej. Dowolną.

Wszystkie kobiety należy brać w kamasze tak jak mężczyzn.


@skitarii: Ponownie: może nie zauważyłeś, ale ponad dekady nie ma ZSZ. Co prawda z racji swojej kategorii E i tak byś nie poszedł, ale nadal nie ma.

Ty myślisz, że 100 lat temu kobiety też sobie
Oczywiście, że była - poczytaj o w wolnych chwilach jakaś prace naukową o demografii Polski przedrozbiorowej. Dowolną.


@Filipterka25: nie wymyślaj debilizmów. Nigdy w historii przed czasami współczesnymi nie było sytuacji, gdy większość kobiet rodziło mniej niż 2 dzieci przez cały swój okres rozrodczy. I jak niby to osiągały bez antykoncepcji i aborcji? Przestań wymyślać takie kretynizmy XD

Jesteś takim dzbanem, że nie odróżniasz niskiej liczby urodzeń od tego, że dużo osób
Nie chcesz marnować kilku-kilkunastu miesięcy życia lub nawet je poświęcić w potencjalnym konflikcie zbrojnym tylko dlatego, że przy poczęciu wylosowało ci chromosomy XY - "piotrusiopańskie narzekania"


@Jerry664: Tak, narzekania - z Ukrainy nawet obecnie może wyjechać całkiem sporo chłopów. No wymaga to choćby studiowania za granicą czy uprzedniej (przedwojennej) emigracji zarobkowej, ale skoro ktoś wiedząc że po pierwsze żyje w kraju gdzie jest wojna takiego 24 lutego dalej w nim siedział
W Polsce tak samo - żyjesz w kraju gdzie figurujesz jako rezerwista, to chyba się z tym godzisz że możesz pójść na front? Prawactwo i zdebilałe incele "radziły" osobom protestującym przeciwko zakazowi aborcji by się wyprowadziły, to teraz sami jedźcie i zobaczcie czy was gdzieś przyjmą.


@Filipterka25: zdebilali to są ludzie, którzy mają problem z zakazem aborcji jednocześnie popierając przymusowy pobór.

Tyle piszesz, że kobiety mają macice i rodzą dzieci, więc
Jesteś takim dzbanem, że nie odróżniasz niskiej liczby urodzeń od tego, że dużo osób zmarło na wojnie? XD


@skitarii: Jaka wojna była w latach 1752-1772, że ludność Elbląga i okolic spadła o 1/3?

Ponownie: to, że jesteś niedouczonym prawakiem bez szkoły nie oznacza, że jak o czymś nie słyszałeś to tego nie było. Całki pewnie nie obliczysz (z polem kwadratu pewnie też miałbyś trudność), co nie znaczy że całek nie ma.