Wpis z mikrobloga

Zaczynają mnie już irytować wpisy spierdoxów z tagu przegryw. Znam osobiście sporą grupę żołnierzy i mam też sporą część rodziny, która walczy na froncie. Część z moich braci i wujków zdecydowała się wysłać rodziny do Polski. Ja i reszta rodziny dbamy o ich utrzymanie.

Tak. Kobiety i dzieci mają ten komfort, że mogą wyjechać. Moja siostra cioteczna ma możliwość chodzić do polskiej szkoły, zwiedzać, żyć normalnie. Co o tym myślą chłopaki na froncie? W skrócie:

Super. Moja rodzina jest bezpieczna. Dobrze, że mogę zadzwonić do nich i usłyszeć, że wszystko dobrze. Fajnie jak dzwoniąc do domu czuję ulgę. Jest odskocznia od tego co się dzieje u nas.


Ba. Jak ktoś szlocha do telefonu i mówi tylko o tym jak im źle to w ogóle przestają dzwonić, bo już wystarczająco są zmęczeni psychicznie i więcej im nie trzeba.

Ps. Rozumiem krytykę, jak ktoś baluje sobie na Ukrainie, jak jest ryzyko rosyjskich bombardowań, ale plucie na ludzi niewinnych, że chcą mieć trochę normalności poza domem to już tylko przegrywy mogą wymyślić

Ps2: Wpis dotyczący "hehe głupie Karyny" to taki styl tej dziewczyny. Stosuje czarny humor to jej sposób na radzenie ze stresem.
https://kobieta.wp.pl/czarny-humor-moze-pomagac-w-obliczu-wojny-filmiki-ukrainki-ogladaja-tysiace-osob-6749692128447296a

Zauważam, że uchodźcy są traktowani przez hejterów jak osoby, które powinny teraz cierpieć, podobnie jak rodzice chorych dzieci, którzy zbierali np. pieniądze na leczenie dla dziecka. Oni często też są ocenieni jako ci, którzy powinni płakać w poduszkę, a nie np. żyć i czerpać radość z drobnych rzeczy.

Dystansowanie się emocjonalne od sytuacji to jedna z metod radzenia sobie z traumą. Niezależnie od tego, co nas spotkało, jesteśmy nadal ludźmi i mamy prawo do odczuwania zarówno negatywnych, jak i pozytywnych emocji. Nie ma nic złego we wspominaniu z radością np. osoby zmarłej, zatem nie ma jednego sposobu na przeżywanie kryzysowej sytuacji, wręcz przeciwnie.


#ukraina #logikarozowychpaskow #przegryw #p0lka #aryoconcent #wojna #rosja #donbaswar
Pobierz Aryo - Zaczynają mnie już irytować wpisy spierdoxów z tagu przegryw. Znam osobiście s...
źródło: comment_16618496194A6FLLSHCvl3cfnXx1VkKV.jpg
  • 241
zdebilali to są ludzie, którzy mają problem z zakazem aborcji jednocześnie popierając przymusowy pobór.


@skitarii: To popierasz:

- brak poboru i legalną aborcję

czy

- zakaz aborcji i pobór

czy

- jesteś debilem, jak sam to napisałeś?

A teraz szybciutko rób zgłoszonko, żeby kolega-moderator z #4konserwy uratował twoje poranione uczucia.
Jaka wojna była w latach 1752-1772, że ludność Elbląga i okolic spadła o 1/3?


@Filipterka25: słyszałeś o czymś takim jak migracja? XD

Naprawdę jesteś takim dzbanem, że ludność Elbląga spadła, bo kobiety przestały dzieci rodzić? XD

Ponownie: to, że jesteś niedouczonym prawakiem bez szkoły nie oznacza, że jak o czymś nie słyszałeś to tego nie było. Całki pewnie nie obliczysz (z polem kwadratu pewnie też miałbyś trudność), co nie znaczy że
Tylko dlaczego Sasza ma kombinować zamiast mieć wybór?


@Jerry664: Wyboru dokonał niewyjeżdżając przed 24 lutego z Ukrainy. Ty wyboru dokonałeś wyjeżdżając/nie wyjeżdżając z Polski, pomimo że pewnie figurujesz po WKU jako rezerwista.
słyszałeś o czymś takim jak migracja? XD


@skitarii: Ale wiesz czy to była migracja czy tak sobie strzelasz na chłopski rozum?

Ale przecież to to samo, dzbanie XD


@skitarii: I oba są błędne, gdyż studiować sto lat temu mogły w przeciwieństwie do tego co bredziłeś.

Niestety A


@skitarii: Oj, wątpię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A powinien móc wyjechać też po 24 lutego


@Jerry664: A to dlaczego? Czy przed 24 lutego nie wiedział, że w razie mobilizacji nie będzie mógł wyjechać?

tak samo Mirek w Polsce w przypadku konfliktu zbrojnego


@Jerry664: No, ale niby dlaczego - wiesz że jesteś w rezerwie, wiesz że w razie wojny będzie mobilizacja, wiesz że najpewniej będziesz miał zakaz opuszczania kraju - i teraz co, oczekujesz że prawo będzie zmieniane
Ale wiesz czy to była migracja czy tak sobie strzelasz na chłopski rozum?


@Filipterka25: wiem, że przy ówczesnej technologii i stosunkach społecznych na pewno nie wynikało to z niskiej dzietności. Wymyśliłeś to sobie pod debilną tezę, bo boisz się przyznać, że Ukraina nawet jak się wybroni, to będzie wymierać.

I oba są błędne, gdyż studiować sto lat temu mogły w przeciwieństwie do tego co bredziłeś.


W takim samym sposób mogły studiować,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Filipterka25: Jak uważasz. Ja tam nie kibicuje ani prawej ani lewej stronie, bo już tutaj się wytworzyla wojna ideologiczna I odbieglismy od tematu który przedstawił, a ten mówił o obrzydliwych tiktokach Ukrainek, które śmieją się z wojny siedząc zagranica. Nie ma to akceptacji
wiem, że przy ówczesnej technologii i stosunkach społecznych na pewno nie wynikało to z niskiej dzietności


@skitarii: A skąd to wiesz?

Jesteś np. historykiem specjalizującym się w tamtych czasach, czy tak sobie chłopskorozumujesz?

W takim samym sposób mogły studiować, jak dziś każdy Polak może kupić sobie nowe Ferrari i dom 200 m2.


@skitarii: No owszem, ma do tego prawo, choć niekoniecznie pieniądze. Zaczyna coś tam świtać w głowce?

Nie mierz
odbieglismy od tematu który przedstawił, a ten mówił o obrzydliwych tiktokach Ukrainek, które śmieją się z wojny siedząc zagranica. Nie ma to akceptacji


@Meybah: Czy uważasz się za osobę władną do ustalanie co komu wolno, a czego nie?
A skąd to wiesz?

Jesteś np. historykiem specjalizującym się w tamtych czasach, czy tak sobie chłopskorozumujesz?


@Filipterka25: znam historię. Zaczynasz bredzić jak te Szury od "A skąd wiesz, że piramid nie zbudowali kosmici?"

Tak jak trzeba być astronomem, żeby wiedzieć, że ziemia nie jest plaska, tak nie trzeba być historykiem specjalizującym się w XVIII wieku, żeby wiedzieć, że nie było wtedy nowoczesnej antykoncepcji i większość kobiet rodziła więcej niż dwoje dzieci