Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@heidiyo:
Hej, ogólnie jestem na samej diecie od lutego tego roku i spadło mi z 99 na 79 kg.
Ogólnie nie polecam biegania poniewaz rozwalisz sobie stawy (własne doświadczenia).
Dobra dieta, bez katowania, bez wyrzeczeń ( tak mam dużo słodkich rzeczy w diecie) ale z utrzymaniem bilansu kalorycznego da najlepsze efekty i nie będzie efektu jojo w przyszłości.
Jak chcesz jakieś info to pisz na priv co do diety
  • Odpowiedz
No ja jestem w stanie uwierzyć w tę wagę, na pewno bardziej niż sugerowane przez niektórych 90 kg, bo ja przy 171 cm ważyłam najwięcej właśnie 90 kg i nie miałam wystającego brzucha jak opka. Miałam ZWISAJĄCY brzuch, czyli już poziom wyżej. Sama gdybym miała zgadywać to celowałabym w 75-80 kg, przecież rozkład tłuszczu jest różny u różnych ludzi.

BMI dla takich parametrów jest w górnych granicach normalnej wagi, ja przy tej
P0lka - No ja jestem w stanie uwierzyć w tę wagę, na pewno bardziej niż sugerowane pr...

źródło: comment_1661884052sNGHuwuvEyQFZ94FHyRJLQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@heidiyo: 20 min na skakance to nic nie da :/ Wyglada na to ze masz mało mięśni a dużo tłuszczu wiec pewnie jakieś dłuższe kardio/ interwały by się przydały. Może zainwestuj w jakiegoś trenera personalnego, kilka sesji na początek żeby doradził jak cwiczyc

Nic tak nie zabija motywacji w odchudzaniu jak brak efektów
  • Odpowiedz
@heidiyo: Nie wiem co tu sie #!$%@? ale mam bliską znajomą, ktora ma ~170cm wzrostu i w swoim najgorszym okresie wazyla ponad 75kg(nie chciala sie przyznac dokladnie ile xd) i nie wygladala nawet w polowie jak ty, a dziewczyna z tych co raz w miesiacu wyjdzie na rolki albo dluzszy spacer i ma totalnie w dupie co je i kiedy, a slowo silownia nigdy nie przeszlo przez jej usta.
  • Odpowiedz
@heidiyo Wysiłek to przyjemność, ja w ostatnią zine zrzuciłem 15kg. Jeśli chcesz porad to wal śmiało, najlepsze jest to że wciąż jadam śmieciowe zarcie a znajomi nie wierzą w to że tak było.
  • Odpowiedz
@P0lka: przy napinaniu mięśni/wydechu nie powinień się tak odginać, widać że jest przeładowany i mięśnie tylne nie wyrabiają, więc mięśnie brzucha są zbyt słabe
  • Odpowiedz
@drakan8: może to po prostu kwestia zdjęcia, pozy akurat na tym zdjęciu? Ale w sumie dałeś mi do myślenia i wizyta na pewno nie zaszkodzi, tym bardziej, że ostatnio postawę mi oceniano ponad dekadę temu w szkole ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@P0lka: może tak być, ja zwracam uwagę tak na zaś, bo niestety przez złą postawę parę lat się bujałem z silnymi bólami, parę wizyt u fizjo i jak ręką odjął :D
  • Odpowiedz
@heidiyo czytając ten kałszkwał dochodzę do wniosku, że musiałaś sobie zrobić über niekorzystne zdjęcie, albo nasz naprawdę małą masę mięśniową.
Anyway
Nie poddawaj się, powodzenia w dalszych ćwiczeniach oraz diecie, liczenie kalorii is the best.
(òóˇ)
  • Odpowiedz