Wpis z mikrobloga

#redpill #blackpill #wojna #zycie Ale oni się muszą czuc(przynajmniej ja tak czuje),imagine,kiedy Jozek Andrzej i Marcin walczyliby w okopach,a Natalia i Andzela z mokebe czy z Ahmedem tancowałyby,aż by stoły huczały.
#ukraina
Bukaj16 - #redpill #blackpill #wojna #zycie Ale oni się muszą czuc(przynajmniej ja ta...
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja lece w Norwegie


@Bukaj16: no tym bardziej co Cię obchodzą takie sytuacje ?
Załóżmy że Ty będziesz w tej Norwegi ja w okopie i co ?? Mam oczekiwać że przez 7 miechów nie napijesz się, nie uśmiechniesz tylko będziesz siedział w domu z posypaną popiołem głową ??
  • Odpowiedz
Co oznacza że wolałbym być na tej imprezie, pić drinki i zarywać do julek niż zdychać z bólu po postrzale w żołądek, płacząc i plując krwią...
Niestety, los mężczyzny jest z góry przypieczętowany a ktoś kto gra wg. praw tego świata i praw ojczyzny - jest zwykłym debilem..

Pamiętajcie - jesteście WSZYSCY tylko kolejną cegłą w murze, jedym z tysiąca termitów który sam nie znaczy nic i jest zwykłym "mięsem"...
  • Odpowiedz
@Bukaj16:

Niech ryczy z bólu ranny łoś, Zwierz zdrów przebiega knieje, Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś. To są zwyczajne dzieje.
  • Odpowiedz
@Bukaj16: Bo kobiety nie znają się na polityce, nie obchodzi ich nic oprócz siebie i wychowaniu dziecia. Wszelkie idee dla nich nie istnieją dlatego duża część rodzi dzieci mokebe lub ahmedowi bo nie widzi w tym nic złego
  • Odpowiedz
@yebemNat0: W sumie true,kobiety nie przywiazuja sie do spoleczenstwa,bynajmniej wiekszosc nie utozsamia sie z zadnym ze spoleczenstw,one szukaja i kreca sie tam gdzie moge dostac tylko jakis profit,rzadko sie w sumie slyszy o honorze kobiet.
  • Odpowiedz