Wpis z mikrobloga

@wladdan: kto ma swiadomosc to ma ja lece w Norwegie malczyk co ty wygadujesz,jedynie moglbym zostac,gdyby w ROWNOUPRAWNIONEJ europie doszlo do zakazu wyjazdu z kraju mezczyzn 18-60,albo pod pozorem rozstrzelania mnie,a gdyby nie to jade do Norwegii jag kommer fra polen( )
Jak chcesz to walcz,szanuje takich,ale ja robie lote!


Tak masz racje wystarczy pokazać żołnierzom taki film i już powinni przestać walczyć ;))

Wiadomo,ze jedyne
Nie ukrywam ze to jeden z tematów w którym mam bardzo ambiwalentne odczucia gdyż wiem ze skłócanie społeczeństwa to woda na młyn ruskiej propagandy (a daleko mi do bycia nawet minimalnym zwolennikiem kacapandi) ale ten brak sprawiedliwości pomiędzy młodymi Ukraińskimi chłopakami walczącymi i umierającymi za ojczyznę, a Ukrainkami na Tinderze jest bardzo bardzo smutny… ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kosopietek: Nie chodzi mi o kombinowanie czy,ze komus dasz lapowke tylko o sam fakt,ze takie cos w dzisiejszych czasach obowiazuje jedna plec ma zakaz,a druga nic,jeszcze jakby one chociaz dzieci rodzily,nie mowie o nadwyzce,ale chociaz o zastepowalnosci pokolen ( ͡° ͜ʖ ͡°)wszystko piekne cacy,ale jak jest wojna nagle znikaja zaimki,znikaja plcie znika rownouprawnienie.
@Bukaj16:Bez przesady, kilkanaście milionów męzczyzn w wieku 18-60 lat. Nikt nikogo na Ukrainie nie zmusza do walki na frońcie. Tym bardzie w Polsce byłoby nie do pomyślenia żeby w XXI wieku pod groźbą śmierci zmuszac męzcyzne do udziału w wojnie XD ( ͡° ͜ʖ ͡°)