Wpis z mikrobloga

Mirki może ktoś z Was podsunie mi pomysł. Mam na inwestycje wolne 30-50tys zł. Tylko nie wiem co kupić żeby przynosiło mi w wolnym czasie zysk, po godzinach pracy (lub w trakcie jej, mogę z pracy zrezygnować i zająć się własną #firma ). Myślałem już na sprzęcie do #wulkanizacja oraz zestawie do grania na imprezach ale nie mam przekonania co do tych pomysłów. Walcie śmiało co Wy byście kupili ( ͡° ͜ʖ ͡°) chętnie poczytam i może akurat coś ciekawego mi podsuniecie bo w głowie pustka...

#finanse #rozwojosobisty #zarabianie #pieniadze #cokupic #praca #podatki
  • 8
@Aeterna: Na pewno nie potężny bitkoń który magicznie potrafi jebnąć na ryj 30% w ciągu chwili ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i jeśli już inwestować to w coś co po krótkim czasie ci się zwróci. Chyba że jesteś cierpliwy aż do bólu i możesz czekać latami żeby hajs ci się zwrócił
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Aeterna: jakbym miał tyle kaski to poszedłbym w dropshipping na polskich portalach aukcyjnych przy założeniu inwestycji 1000-1500zl na miesiąc (reklamy, kursy, system). Po 6 miesiącach gdyby był widoczny sukces i rozpracowanie produktów które się sprzedają zainwestowałbym w kupno tych produktów na własny magazyn i rozkręcał to. Na wykopie ludzie nie wierzą w drop mimo, że działa gdy robisz to dobrze i masz rozpracowane procesy i marketplace'y dopasowane pod swoje możliwości. Aczkolwiek
@Aeterna: Na peakd.com za staking Stable Coina (HBD) masz 20% w skali roku, co miesiąc odbierasz, w każdej chwili możesz wypłacić. Albo na steemit.com , lub hive.blog (to samo co peakd) kase tak jakby pozyczasz (w kazdej chwili możesz ją zabrać) i Ci za to płacą dziennie. Albo jakbyś miał tyle kasy tam to nawet mozesz głosować na posty i zarabiać. Musisz obczaić jak to działa :D