Wpis z mikrobloga

Wstawaj, uderzyłeś się w głowę. Co ty bredzisz? Jaki Brzęczek, jaki siwy bajerant, jaki Kanał Sportowy? Mamy 2015 rok. Chodź, idziemy rozwalić Szkotów i Irlandczyków z palcem w nosie i Euro jest nasze. Nie bój nic, Krychowiak jest w życiowej formie. Po meczu Grosik puści w szatni "Przez twe oczy zielone"
#reprezentacja #pilkanozna #mecz
Pobierz Lolenson1888 - Wstawaj, uderzyłeś się w głowę. Co ty bredzisz? Jaki Brzęczek, jaki si...
źródło: comment_1661786787gv4zXl1eQBN3vLQWXH8UsW.jpg
  • 23
@thority: Powiem panu, panie kierowco, że ja to w te przesądy tak naprawdę nie wierzę. Tylko dla atmosfery wymyślam jakieś głupoty, żeby chłopakom głowy zająć. Liczy się tylko wykonanie planu zarówno w ofenzywie jak i defenzywie. Ale swoją drogą tak żeś pan szarpnął przy cofaniu, że się Kuba w nogę uderzył i mówił że jak robi taki rozbieg jak do karnego to coś mu czpyka w kolanie. No nic, od takich
Pobierz rzaden_problem - @thority: Powiem panu, panie kierowco, że ja to w te przesądy tak na...
źródło: comment_1661788702hzevLCHfj7QUQ2krN6FOHE.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lolenson1888: całe szczęście zapisałem sobie wszystko na karteczce. Tym razem będzie inaczej. Samochód odjeżdżający spod Bulgarskiej po prezentacji będzie miał przecięte przewody hamulcowe. Lech nie będzie grał padaki, a imię selekcjonera pozostanie nieskalane.
Chodź, idziemy rozwalić Szkotów i Irlandczyków z palcem w nosie i Euro jest nasze.


@Lolenson1888: Taa... Ostatnio minuta meczu, przegrywamy 1:2, niech Grosik wykonuje ten rzut wolny i go #!$%@?, ale cudem pilki i tak dopadnie Lewy i nam uratuje remis 2:2 utrzymujac nas przy zyciu w eliminacjach xD

Fakt, z Irlandia poszlo na euro lepiej, ale czy 1:0 po bramie Milika i meczu, ktory uczynil Kapustke gwiazda xD to szczyt
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Lolenson1888:

Chodź, idziemy rozwalić Szkotów i Irlandczyków z palcem w nosie


To zdanie idealnie podsumowuje jak ludzie patrza przez rozowe okulary wspominajac kadre Nawałki, ugralismy w tych 4 meczach 6 punktow w strasznych męczarniach ale ludziom wydaje sie ze gralismy jakis genialny futbol xD
Na Euro męczarnie z Ukrainą i Szwajcarią i szczesliwe awanse no ale zagralismy jedna ladna akcje z Portugalia wiec Nawałka top xD