Wpis z mikrobloga

@jmuhha wejdź w jakieś programy partnerskie i oferuje pacjentom dodatkowe usługi/ produkty i zgarniaj prowizję, mi lekarz jakieś ustrojstwo próbował wcisnąć
@jmuhha: Poczekać chwilę aż skończysz specjalizację i wtedy brać jedno po drugim z pensji lokalnego monopolisty, a do tego nie szkolić nowych lekarzy i bronić jak lwica dostępu do swojej specjalizacji.

Jakieś jeszcze pytania? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Możesz ewentualnie otworzyć prywatne gabinety w kilku zadupiach i przyjeżdżać tam 1x w tygodniu na konsultacje i prowadzenie chorych na tych zadupiach. 200 PLN za 10-15 minut wizyty, a
@jmuhha: kawał sprzed 10 lat

Przychodzi mama Jasia do biura pośrednictwa pracy, żeby synowi robotę jaką załatwić:
- Pani, nie byłoby dla Jasia jakieś roboty, bo pije chłopak i pije....
- A co Jasiu potrafi?
- No murować umie, podstawówkę skończył...
- A to mamy: murarz, 4000 na rękę...
- Pani kochana! Toć przecież Jasiu cały czas będzie chodził pijany, jak tyle pieniędzy zarobi... A za mniej coś nie ma?
-
@jmuhha: po co ci tak duże mieszkanie bez męża/partnera/dzieci? A jak masz kogoś no to razem już macie dużo wyższe zarobki i powinniście mieć odpowiednią zdolność kredytową żeby kupić mieszkanie za 700k
@jmuhha: drugi etat na onlyfans

A tak serio to kupowanie nieruchomosci będąc singlem, kiedy to nie jest tania kawalerka to średnio się opłaca

Szkoda życia na to tyrać, przy parze to przynajmniej idzie na pół
@jmuhha: dziwne bo w Krakowie poznałem przy pracy lekarzy (chirurg ok 40l) co działkę kupują za 1 mln + kredo na kolejne 2 mln pod budowę, ale to może teraz kryzys bo to było w 2011 roku, z tego co wiem to np. na SOR lekarz ma 200zł+ brutto/h, nie wspomnę o prywatnej praktyce, 8k brutto to ma taki w przychodni co 3-4 dni pracuje po 5h
@majkel88: to jest stawka dla lekarza stażysty. Staż trwa 13 miesięcy, nie można (z bardzo małymi wyjątkami) wtedy dorabiać, bo prawo wykonywania zawodu jest ograniczone do miejsca "stażowania".

@jmuhha skończyć staż, zdać lek, zapomnieć o czasie wolnym i możesz harować w różnej nocnej pomocy itepe, albo zrobić kurs estetycznej i wstrzykiwać botoks. Chyba, że lubisz ryzyko zawieszenia/utraty PWZ, to są różne "automaty receptowe", "przychodnie konopne" i inne takie.