Wpis z mikrobloga

@Julka_ACAB_BLM: Skoro ludzie nie potrafią głosować portfelem i najzwyczajniej w świecie nie przestaną pchać kasy do kieszeni osobom sprzedającym swoje wyroby po zawyżonych cenach, to będą dymani nadal. Nie ma przymusu. I to się tyczy praktycznie każdej branży, gastronomii w szczególności. Gdyby ludzie solidarnie przestali nadstawiać własną dupę do wydymania to szybciutko by się okazało, że jednak ceny można obniżyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BarkaMleczna: kiedyś byli zajebiści i tak nagle z dupy podnieśli ceny burgerów o ok 10zł każdy XD żeby jeszcze jakość się poprawiła, a teraz nie dość, że płacisz 30-35zł za bugsa to jest on gorszy i mniejszy niż gdy się płaciło 20-25zł ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mojo w ogóle jest #!$%@?


Całe lubelskie gastro jest #!$%@?
  • Odpowiedz
@NuovoGioco ci którzy lubią stosunek jakości do ceny to tam nie pójdą. Ale są tacy co mają #!$%@? i chodzą. Sam zawsze się zastanowiam czemu takie coś jak Sphinx istnieje. Ani to smaczne, ani to dobre, a ludzie dalej tam chodzą. Nie wiem czy mają standardy zaniżone czy co. Tak samo taki Ganesh, dla mnie sieciowa, hindusi z którymi pracowałem też mówili że słabe strasznie, a mimo wielkich cen zawsze w Łodzi
  • Odpowiedz
@Julka_ACAB_BLM: I będą dalej podnosić cenę bo w weekendy i tak maja komplet, żeby zarezerwować tam stolik na weekendzie to trzeba dzwonić z tydzień wcześniej. Ludzie idą tam bo dobra lokalizacja, jedzenie słabe w stosunku do ceny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bb89: czy lokalizacja taka dobra? Tak średnio bym powiedział, ale na pewno wystrój robi robotę - jest jednym z najlepszych w Lublinie. No, ale jedzenie słabe, alkoholu bardzo mało do wyboru, ceny z dupy
  • Odpowiedz