Wpis z mikrobloga

@Drmscape2 według mnie to nie powinno tak działać, podpisał kontrakt i jest twarzą klubu, więc powinien normalnie jak reszta reklamować sponsorów drużyny. A jakby mu się sponsor na koszulce nie podobał to co grałby w innej? Zresztą jako głęboki wierzący muslim może mu się nie podobać gra na stadionie podświetlonym w barwach LGBT. Drużyna to drużyna, nie powinno być tu jakiś wyjątków. Zresztą skoro osoby przyjeżdżające do krajów muzułmańskich muszą przestrzegać zasad.
@MvPancer @profKubale Nie znam kontraktu tak jak i wy, ale to nie ma znaczenie bo nie zrozumieliście mojej wypowiedzi. Zespół to jedna drużyna i nawet zakładając, że ma coś takiego w kontrakcie to jest to niesprawiedliwe. Takie zapisy, gdzie robi się wyjątek dla jednego piłkarza są moim zdaniem nie fair wobec reszty drużyny. To tak jakby jeden piłkarz mógł spóźniać się na treningi a reszta jest za to samo surowo karana. Wątpię,
@cucaracha Może przeszkadza to sponsorowi a może nie, tego nie wiesz. Może im to przeszkadzać, ale wychodzą z założenia, że jakby kazali Mane trzymać piwo to wybuchła by jakaś afera, więc lepiej odpuścić temat. Natomiast na pewno marki alkoholowe, które zawsze lubią się reklamować na boiskach, nie są szczęśliwie z tego, że mundial będzie w Katarze. Zresztą ostatnio na Euro Ronaldo odsunął Cole to Cola się tak zesrała, o to, że aż
@ekjrwhrkjew: #!$%@? ale to jest promowanie chlania piwa xd Niemcy jako kraj alkoholików nie są naprawdę dobrym przykładem. Nie wiem jak można tego bronić. I to jeszcze sportowcy którzy raczej prowadzą zdrowy tryb życia i są wzorem dla wielu dzieciaków a tutaj hehe golnij se browarka młody

#!$%@? od tego ze pewnie zesrales się tylko dlatego ze typ jest muslimem, murzyna zostawiłeś w spokoju