Wpis z mikrobloga

@Szalom Ale to już nie mogę się zesrać? Śmieszy mnie to tak samo jak to, że Krzysiu Bosak w piątek na lotnisku nie dostał kanapki bez mięsa i miał pretensje xD To albo śmieszą mnie wszystkie fanatyzmy religijne albo żadne. Zresztą na wykopie były mnóstwo wpisów, że religa nie powinna wpływać na miejsce pracy, z czym się zgadzam. Jak murzyna zostawielem w spokoju, Mane jest biały czy co w takim razie?
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: No okej, tylko wedlug mnie na muslimow można pluć za wiele rzeczy, ale nie picie alkoholu to dla mnie jest jedna z niewielu cywilizowanych rzeczy i nie nazwałbym tego ‚fanatyzmem’ w sensie on chyba nie każe nie pic innym?

Czyli co jak ktoś nie chce trzymać piwa bo nie pije po prostu to ok, a jak ktoś nie chce bo religia mu każe to złe? Xd
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: Nie wiem, ja gdybym był na ich miejscu to nie trzymałbym tego piwa jakbym miał wybór, chociaż p--o lubię, ale zdaje sobie sprawę ze reklamowanie tego szczegolnie przez sportowców jest moralnie wątpliwe

A ze ten drugi to pewnie muslim to myślenie zero jedynkowe
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: On redbull nie jest alkoholem xd kumam ze kofeina może nie być odpowiednia dla wszystkich konkretnie młodych osób, ale to inny kaliber.

Edit: zreszta nie mówię czy dobrze czy złe, jeśli według ciebie złe to walcz z tym będę cię wspierał
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: Ja tak samo mam z tym piwem. Po prostu nie kumam dlaczego masz problem ze ktoś nie trzymał go jak mógł xD moim zdaniem zasługuje na szacunek ktoś taki nawet jeżeli bozia mu to powiedziała - i naprawdę uwierz, gardzę tak samo islamem jak ty
  • Odpowiedz
@Szalom: Chodzi mi o zasady, poglądy religijne nie powinny wpływać na twoje miejsce pracy i tyle. I ja nie mam problemu, tylko napisałem co o tym myślę. Piłka nożna to sport drużynowy i nie widzę sensu robienia dla kogoś wyjątku. A Mane jak człowieka i piłkarza to akurat szanuje, ale czy zrobienie sobie zdjęcia z szklanką piwa bezalkoholowego jest aż takie straszne?

naprawdę uwierz, gardzę tak samo islamem jak ty
  • Odpowiedz