Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W wieku 23 lat zdecydowałam, że czas już zacząć więcej randkować i zderzyłam się ze ścianą. Okazało się, że dla wielu osób, z którymi się spotykałam, niepokojące było to, że nigdy nie byłam w związku, więc przychodzę do was z pytaniami: czy uważacie, że w pewnym wieku brak związków na koncie źle świadczy o danej osobie i czy ewentualnie skreślacie takie osoby jako potencjalnych kandydatów na partnera/partnerkę?
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #randkujzwykopem #

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630bf4a9e1ffb3d8a8a6364b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 28
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: 23 lata to nie, ale np. 30+ która nigdy nie była w związku to dla mnie red flag jak #!$%@? (i nie twierdzę, że z taką osobą jest coś nie tak, ale jest duże prawdopodobieństwo że jest)
  • Odpowiedz
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania Nie świadczy źle, ale przez brak doświadczenia mogą pojawić się bariery, z którymi ty będziesz miała styczność pierwszy raz, a twój partner od razu będzie wiedział co zrobić bo już to przerabiał. Zależy to też od twojej dojrzałości i otwartości. Na pewno brak związku na koncie nie ujmuje ci w żaden sposób, bądź dla siebie dobra i dbaj o siebie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie każdy chce się spotykać z kimś bez doświadczenia, co nie znaczy, że każdy chce się spotykać z kimś z doświadczeniem ;) znam i 30-latki, które nikogo nigdy nie miały. 23 to dobry czas na rozpoczęcie. Następnym razem powiedz po prostu, że nikt cię aż tak bardzo nie zainteresował, skupiałaś się na nauce czy cokolwiek. ;)
  • Odpowiedz
DiabelskiOsioł: puenta jest taka, ze z jakiejs przyczyny masz te 23 lata i brak doswiadczenia.

Najoczywistsze to niska atrakcyjnosc, uderzajaco niskie social skille albo brak libido.
Przy czym dla mnie subiektywnie to ostatnie, bo z niska atrakcyjnoscia i nieodzywajac sie wcale przy duzym libido mozna znalezc chlopa bez problemu (czego bywalem ofiara ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
1a6e1 9r33n: Nie byłem w związku dotąd a mam 35 lat,ale ja to nie jestem normalny, neetuję itd :(

Może cię to przekreślić u niektórych,ale się nie załamuj różowa.Jesteś młoda,masz jeszcze trochę czasu - choć oczywiście u was kobiet jest to nieszczęsne klimaterium i nie możesz odkładać w nieskończoność. Kto ci powiedział,że w życiu ma być lekko ? I kto powiedział,że ci dla których cię taka głupota przekreśli są warci twojej
  • Odpowiedz
czy uważacie, że w pewnym wieku brak związków na koncie źle świadczy o danej osobie i czy ewentualnie skreślacie takie osoby jako potencjalnych kandydatów na partnera/partnerkę?


@AnonimoweMirkoWyznania: nie, bo różnie się ludziom w życiu układa i brak związków na koncie nie jest czynnikiem skreślającym(przynajmniej dla mnie). Masz dopiero 23 lata, spokojnie.
  • Odpowiedz
Dudu: Wg mnie odpychajace jest jeśli ktoś ma 40 lat a nigdy nie był w związku albo jego/jej związki nie trwaly dłużej niż kilka miesięcy i było ich kilka lub kilkanaście ( bo to świadczy o tym, że ta osoba nie nadaje się do związku albo źle wybiera partnerów a mimo to nie wyciaga wnioskow)
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz