Wpis z mikrobloga

@cielak44 ja mam, ale jednocześnie to jedyny abonament jaki posiadam

więcej nie warto mieć, nie słuchaj durnych wykopków wspierających korporacjonizm

@visas: jak możesz oceniać co się komu opłaca, a co nie? Ale z Ciebie antysystemowiec, szczepionki też nie bierz bo nabijasz kabzę pfizerowi ;) w ogóle auta nie tankuj, bo Obajtek się pogubi w swoich nieruchomościach
@Naproksen:

wykup se abonament do #!$%@?

Dokładnie tak wygląda ta apka z reklamami xD Ciągle żałosne nagabywanie na kupno subskrypcji, i nawet wprost mówienie że reklamy w niej są "uciążliwe", jeszcze tylko brakuje by pani z reklamy obrażała użytkownika bez premium () Dłuższy czas mieliśmy z różową wykupione premium, ale z jakiegoś tam powodu przerwaliśmy subskrypcję. Odkąd zobaczyłem jak bezczelne i prymitywne zrobiły się reklamy na bezpłatnej
@Zgrywajac_twardziela: to nie płac i słuchaj z reklamami xD dlaczego oczekujesz, że to Ci się należy za darmo? Albo że reklam jest za dużo? Kim Ty jesteś, żeby to stwierdzać? To ich biznes, również dobrze reklama może Ci piosenkę przerywać i co Ci do tego? Nie podoba się? To nie korzystaj i tyle.

@Zgrywajac_twardziela: Spotify na ten proceder pozwala z jakiegoś powodu, nie pomyślałeś? Sporo ludzi pewnie wychodzi z założenia
@cherrz:

to nie płac i słuchaj z reklamami xD dlaczego oczekujesz, że to Ci się należy za darmo? Albo że reklam jest za dużo? Kim Ty jesteś, żeby to stwierdzać?

Potencjalnym klientem premium? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To ich biznes, również dobrze reklama może Ci piosenkę przerywać i co Ci do tego? Nie podoba się? To nie korzystaj i tyle.

Korzystam z darmowej ( ͡° ͜
@Zgrywajac_twardziela: czy Ty naprawdę masz za złe firmie, że ta mając do tego sposobność i możliwości sugeruje Ci, żebyś przeszedł na premium? No #!$%@? xD nikt tam na Ciebie nie pluje, firma walczy o zarobek, ma z Ciebie więcej kasy kiedy jedziesz na premium, naprawdę nie rozumiem co jest w tym dziwnego dla Ciebie, że masz reklamy w aplikcji. Gdyby było mało reklam to każdy premium by miał w dupie.
@cherrz:

czy Ty naprawdę masz za złe firmie, że ta mając do tego sposobność i możliwości sugeruje Ci, żebyś przeszedł na premium? No #!$%@? xD nikt tam na Ciebie nie pluje, firma walczy o zarobek, ma z Ciebie więcej kasy kiedy jedziesz na premium, naprawdę nie rozumiem co jest w tym dziwnego dla Ciebie, że masz reklamy w aplikcji.

Nie mam problemu z tym, że reklamy są w ogóle. Mam problem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cielak44: Jak używasz na telefonie to jest appka, xManager co usuwa reklamy:
xManager

Jak używasz na PC jest SpotX, czyli klient z tweakami oraz innymi modyfikacjami, możesz też słuchać Spotify w przeglądarce z włączonym uBlockiem.
esencja polskości - 5zł na miesiąc to za dużo xD lepiej #!$%@?ć się z pobieraniem


@Zarzad_pana_areczka: Esencja polskości - naginać regulamin usługi, żeby zapłacić mniej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6 kont Premium dla członków rodziny mieszkających pod tym samym adresem. 29,99 zł/miesiąc.


Niby nie jesteście tacy sami, z gościem, z którego sobie dworujesz, ale mimo wszystko dość podobni.
@Zarzad_pana_areczka:

ja coś firmie płace i korzystam z oficjalnej apki więc co Ty porównujesz.

"Ja co prawda oszukuję, i łamię regulamin, ale rzucam jakiś ochłap firmie to jestem kimś!"
xD
Typie jesteś taką samą cebulą jak OP, 20zł to dla Ciebie za dużo, i kombinujesz by nie zapłacić oficjalnej ceny jaka Ci się należy. Generalnie miałbym to w pompie jakbyś świadomie wiedział, że lecisz w wuja i się przymknął, ale Ty