Wpis z mikrobloga

Zauważyliście na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat inflację wyglądu szczególnie u młodych? Jeszcze w okolicach lat 2000-2010 większość chłopaków była całkiem mocno przeciętna, twarze z rozjechaną cerą to była norma i żeby trafić na kogoś kto autentycznie mocno się wyróżniał nawet pod względem wzrostu było relatywnie trudno. Dziś jak patrzę na cały licealny oskariat to aż w pale mi się nie mieści jaka nastała różnica w potencjalne genetycznym. Gdzie się nie obejrzę to wszędzie ładne twarze, nieskazitelna cera, wyraźna linia szczęki, do tego oczywiście fryzura baranek i można tak wymieniać w nieskończoność. Albo z biegiem lat mi się coś #!$%@? z pamięcią albo autentycznie każde kolejne pokolenie jest coraz ładniejsze bo coraz częściej rozmnażają się tylko ludzie atrakcyjni. Kiedyś tak nie było ehhh

#blackpill #przegryw
  • 65
@Fekalny_okuratnik: Ja bym zwrócił uwagę na to, ze kiedyś po prostu była inna moda, tez inny gust przez to ludzie mieli. Kiedyś modnie było mieć włosy na żel jak Ronaldo i wtedy chłopak zyskiwał w oczach kobiet. Dziś wiocha. Jak patrzę jakie dziewczyny były popularne i uznawane za najładniejsze u mnie w szkole, to dziś już bym nie zwrócił na nie uwagi, bo to były typowe karyny.
. Albo z biegiem lat mi się coś #!$%@? z pamięcią albo autentycznie każde kolejne pokolenie jest coraz ładniejsze bo coraz częściej rozmnażają się tylko ludzie atrakcyjni. Kiedyś tak nie było ehhh


@Fekalny_okuratnik: mi się wydaje, że kwestia odżywiania. Nie wiem czy w jedzeniu są hormony wzrostu czy testosteron ale wszyscy są jacyś wysocy
@Fekalny_okuratnik: tak. Mam to samo wrażenie. jestem 90 rocznik, a za moich gówniarskich lat wystarczyło być wytrenowanym na siłowni, po solarium, żel na włosach i już byłeś w topce atrakcyjności. Większość wyglądała jak Pomidor na słynnym memie z tagu #robpill. Teraz te dzieciaki po 18-22 lata to wyglądają #!$%@? jak modele po 1,9m co drugi, szczęki ostre jak brzytwa, pędzle na głowach rozpuszczone.
#!$%@? by było z tym wszystkim konkurować.
@Fekalny_okuratnik: Tez to zauwazylem xD
Wydaje mi sie jednak ze to kwestia dobrego żarcia, wolnego czasu zeby poswiecic dzieciakom, tez dzieciaki maja hajs na flex ciuchami czy zeby isc do barbera i wygladac jak czlowiek.

Ps. W sumie jesli chodzi o dziewczyny jest to samo. Za moich czasów wiekszosc to takie aparycja Anki ze wsi 5/10 max, teraz to Julki 10/10 albo Alternatywki tez 10/10 nawet te co robią w żabce