Wpis z mikrobloga

Dzisiaj pierwszy raz obejrzałem jak rozpętałem drugą wojnę światową. Ale to jest żenujące gówno. Niesmaczny slapstickowy humor gdzie w obozie zrobili sceny z gatunku chłop się uderzył w jaja czy spadły mu gacie. Lubie egy humor ale nawet dla mnie to było nieprzyzwoite łączenie ludobójstwa z tanim kabaretowym poczuciem humoru. Polacy znowu zdali egazamin
#film
Pobierz ElonMuskKochamCie - Dzisiaj pierwszy raz obejrzałem jak rozpętałem drugą wojnę świato...
źródło: comment_1661668925S9ONgywSq7eRJ4oK3293vp.jpg
  • 116
@zadrawoku: żartują z poważnych rzeczy xDD

Ale mi absolutnie nie chodzi o to że żartują z poważnych rzeczy, tylko że jest to najbardziej nudny i żenujący humor z cyklu, chłop się rucha, chłop stanął na grabie, chłopu spadły gacie, chłop uderzył się w jaja. Jak dodasz do tego jeszcze tematy związane tragedią podczas wojny to wychodzi żenujące gówno.
@LostTranslation: Się zesrałem bo napisałem że to gówno xD Liczyłem że jak film jest obrośnięty takim kultem to dostane coś więcej niż parodia z Kiepskich że chłop stanął na grabie - tylko tutaj to na poważnie i nie ironicznie

@Jarem12: Raczej komedi nie lubię, więc najbliżej będzie pulp fiction tam gdzie jest humorek. Jak już to wole ordynarne parodie z toaletowym humorem jak bruno
ElonMuskKochamCie - @LostTranslation: Się zesrałem bo napisałem że to gówno xD Liczył...
@DrMiranda: Jesteś wstanie wymienić chociaż jedną dobrą scene? Bo mam wrażenie że jakby usunąc grzegrz brzynczyszczykiewicz. To film byłby w opini 5/10 i ludzie by o nim zapomnieli xD

Nawet jak wpisuje w internecie - najlepsze sceny, to literalnie nic nie ma prócz tej jednej