Wpis z mikrobloga

Dzisiaj pierwszy raz obejrzałem jak rozpętałem drugą wojnę światową. Ale to jest żenujące gówno. Niesmaczny slapstickowy humor gdzie w obozie zrobili sceny z gatunku chłop się uderzył w jaja czy spadły mu gacie. Lubie egy humor ale nawet dla mnie to było nieprzyzwoite łączenie ludobójstwa z tanim kabaretowym poczuciem humoru. Polacy znowu zdali egazamin
#film
ElonMuskKochamCie - Dzisiaj pierwszy raz obejrzałem jak rozpętałem drugą wojnę świato...

źródło: comment_1661668925S9ONgywSq7eRJ4oK3293vp.jpg

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
@ElonMuskKochamCie: żeby ten film rozumieć, trzeba łapać kontekst i albo przeżyć te wydarzenia albo znać szerzej historię 2 wojny światowej niż kiedy się rozpoczęła i skończyła.
Jak rozumiałbyś dość skomplikowane relacje krajów bałkańskich podczas 2wś, czy jak wyglądał front afrykański to łapałbyś też te gagi.
Zresztą do dzisiaj wiele scen jest uważane za kultowe w tym chyba najsłynniejsza czyli Grzegorz Brzęczyszczykiewicz.
  • Odpowiedz
@ElonMuskKochamCie

@DrMiranda: Jesteś wstanie wymienić chociaż jedną dobrą scene? Bo mam wrażenie że jakby usunąc grzegrz brzynczyszczykiewicz. To film byłby w opini 5/10 i ludzie by o nim zapomnieli xD

Nawet jak wpisuje w internecie - najlepsze sceny, to literalnie nic nie ma prócz tej jednej


Burdello bum bum, obrona honoru Włocha "łapcie dziewczynki" i generalnie cała wizyta w obozie włoskim w Afryce bawi mnie nadal a to co najmniej kilka
  • Odpowiedz
@ElonMuskKochamCie: XD wbij na tiktoka i zobacz co teraz bawi "światłe młode" umysły z całego świata albo/i polski xd. Wejdź na YT i zobacz ile wyświetleń mają fail compilations, i ile lat tworzą takie filmiki typu "śmiechu warte". Włącz tv, polską albo zagraniczną i zobacz ile i jakich jest programów typu wstał i się zesrał na ukrytej kamerze, czy jakieś reality showy itp.
  • Odpowiedz
#!$%@?ły ci się obozy zagłady z obozami jenieckimi


@Zefir_Zdobywca: jeńcy wojenni byli płynnie przeniesieni z jednego do drugiego i mało kto przeżył wojnę, więc wiedząc co tych ludzi czekało OP poniekąd ma rację.
  • Odpowiedz