Wpis z mikrobloga

@erni13: Tylko ten sam argument o możliwościach rozwoju jest podnoszony dziś i był podnoszony wcześniej kiedy panował rynek pracownika. Tak jak napisałem, nie było kolorowo, dla przykładu moja mama robiła czasem półtora etatu. Niestety niektórzy dają w życiu od siebie minimum.
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: Ja ceny nawet hurtowe piwa znam na pamięć. O ile faktycznie, w tej chwili Tyskie kosztuje w hurtowni 2,02 netto to w różnych promocjach, wielopakach w marketach da się kupić po 2zl (choćby 15+15).

Oficjalna cena Tatry w butelce to 2.49, jutro podnosi się na 2.59
  • Odpowiedz
@Dlugi_1111: Dlatego piszę o 12 złotych nie 9 złotych. Powyżej masz aktualną cenę szynki wieprzowej z dzisiaj. Biedronka ma ją za 11.99 złotych w promocji. Może akurat schab nie był dziś w promocji. Nie mam dostępu do historii promocji Biedronki, ale zgaduję że są jakieś strony z archiwalnymi gazetkami promocyjnymi i tam znajdziesz kiedy dokładnie była promocja na schab i ile wtedy kosztował.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krzysztof53647: kupisz. Źle szukasz. Takie zamkowe na promocji w zeszłym roku można było kupić za 1,70zl puszka. A w smaku lepsze niż Tatra czy Tyskie.
A dzisiejsze ceny promocyjne:
Warka w butelce 2,19
Lech 2,99
Namysłów 4pak 10,99
Perła 2,10
Żubr 2,39
  • Odpowiedz
@eragonn14: Ja mówię o zwykłym sklepie. Ceny przytoczyłem z lewiatana.
Takie coś jak zamkowe to nawet nie jest p--o, nie wspominając o kolejnych które wymieniłeś.
Podajesz ceny z jakiejś wyszukanej hurtowni albo sklepu hurtowego. W zwykłym sklepie takich cen nie ma.
  • Odpowiedz
@MercedesBenizPolska: Nie da się. W lidlu jak jest dobra promocja to jest puszka za 3.29zl.
Podałeś cenę netto, na dodatek z hurtowni.
W życiu w żadnym markecie nie było promocji 15+15 gratis xD
Jakieś akcje robił lidl i biedro ale to były z 3-4 akcje i raczej typu 4+4 i 8+8.
Tatra to wyrób dla żuli. Zawsze był po 1.80 a teraz grubo ponad 3zl. 3.69 za puszkę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krzysztof53647: w tym miesiącu była akcja w Biedronce 12+12 gratis. Mam nawet paragon. Ale jesteś zwykłym trollem co z piwnicy nie wychodzi więc nawet nie wiesz jak świat wygląda.
  • Odpowiedz
@MercedesBenizPolska: No to jest różnica 7+3, a nie jak pisałeś 15+15 xDDDDDDDD
No to 2.89 to masz jakaś promocje na największy szczyn dla żuli.
Chce tylko przypomnieć ze rozmowa opiera się na tym ze wg ciebie cena tyskiego się nie zmieniła i dalej jest za 1.95zl. A z każda kolejna podana cena oddalasz się od tego.
  • Odpowiedz
@eragonn14: Carlsberg to szczyn niesamowity. P--o klasy niższej niższej. Podbili świat tylko tym ze wykupili ogrom browarów np w Europie wschodniej.
Zamkowe, sama nazwa mówi za siebie, jakiś mało popularny wyrób pokroju kuflowego.

@eragonn14 Ale masz n------e w pale kretynie. Jedynym trollem nie wychodzącym z piwnicy jesteś tutaj ty. Człowiekiem wręcz uwstecznionym, który nie potrafi przeprowadzić zwykłej rozmowy pomiędzy dwoma ludźmi.
  • Odpowiedz