Wpis z mikrobloga

@Davidozz: Ale cię dupsko rozbolało XD

coś tym białasom słabo idzie reprodukcja xD

No to też twoja wina XD Co nie jeździsz zapładniać księżniczek orientu żeby wasze dzieci zdominowały tych głupich białasów?

Nie musi, syn sam przyjedzie sobie wyrwać d------i ze wschodniej Europy ( ͡
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich:

Ale cię dupsko rozbolało XD


Polecam jeszcze raz przeczytać własne komentarze i uzmysłowić sobie, komu tu dupę rozerwało ze wściekłości i kto tu rzuca obelgi co drugie słowo w moim kierunku
  • Odpowiedz
Ciekawe, nigdy się nie spotkałem z tym fenomenem.


@Davidozz: Nie spotkałeś się z tym fenomenem, bo hapa to określenie z języka hawajskiego na hawajczyka pochodzenia mieszanego. Wyraz ten nie występuje w żadnym azjatyckim, bliskowschodnim czy afrykańskim języku. Ale @Teutonic_Reich: gdzieś tam usłyszał że takie określenie występuje i wrzuca do jednego worka wszystkich ludzi z mieszanych związków, sugerując że taka osoba prędzej czy później znienawidzi świat za swoje pochodzenie
  • Odpowiedz
Polecam jeszcze raz przeczytać własne komentarze i uzmysłowić sobie, komu tu dupę rozerwało ze wściekłości i kto tu rzuca obelgi co drugie słowo w moim kierunku xD


@Davidozz: Które to są takie wściekłe? To ty po tym jak napisałem coś co ci się nie spodobało musiałeś tutaj zaspamować komentarzami które jadą po polakach i ogólnie białasach. Że będzie jakiś jego dzieciak tu przyjeżdżał r----ć p0lki XD Jeśli to nie są przepełnione emocjami komentarze po rozerwaniu d--y to nie wiem XD Jeszcze popuściłeś z tym jak to p0lki są j----e przez zagraniczniaków, nie żeby coś ale biali turyści niejednego bękarta zostawili z azji południowo-wschodniej XD
Zresztą co do białasów to skoro są tacy głupi to inni ich zastąpią i tyle, a ten p0lski głupi naród który jest od wieków jedynie j----y przez wszystkich naokoło niech będzie pierwszy.

Skąd w ogóle założenie, że jestem białym konwertytą? Muzułmaninem jestem na pewno
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich:

Na reddicie


W tak rasistowskim społeczeństwie jakim jest ameryka, gdzie każdy musi się na nowo odnajdować co pokolenie, gdzie panuje obecnie kryzys tożsamości i gdzie społeczeństwo USA nie ma żadnych wspólnych wartości nie dziwne jest, że osoby o mieszanej rasie mają problemy z odnalezieniem się. Jednak OP mieszka w Indonezji, dzieli tamtejszą kulturę itd. więc serio nie widzę problemu. To w zdegenerowanym, pozbawionym wspólnych wartości, rasistowskim społeczeństwie USA takie
Davidozz - @Teutonic_Reich: 
 Na reddicie 

W tak rasistowskim społeczeństwie jakim...

źródło: comment_1661712635x3047nJfALkKYHpAsYVehH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz